Gürkan'dan, Edirne Belediyesi Edirnespor'a ziyaret

Gürkan'dan, Edirne Belediyesi Edirnespor'a ziyaret
Gürkan'dan, Edirne Belediyesi Edirnespor'a ziyaret
EDİRNE (AA) - Edrne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi Edirnespor  Basketbol kulübü oyuncularını ziyaret etti.Gürkan, oyuncularla...

EDİRNE (AA) - Edrne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Belediyesi Edirnespor  Basketbol kulübü oyuncularını ziyaret etti.

Gürkan, oyuncularla sohbet ettikten sonra yaptığı açıklamada, takımın yeni sezonda ilk maçına 25 Ekim Pazar günü çıkacağını belirtti.

Vatandaşlardan takıma destek vermelerini isteyen Gürkan, şunları kaydetti:

"Takım, Mimar Sinan Kapalı Spor Salonu'nda oynayacağı 3 maçla taraftarlarının karşına çıkacak. Edirne Belediyesi Edirnespor Kadın Basketbol Takımı, 25 Ekim Pazar günü İstanbul Üniversitesi ile mücadele ederken, Cumhuriyet Bayramı'nda, 29 Ekim 2015 Perşembe saat 18.00'de Avrupa kupalarındaki ilk maçını WBC Enisey Krasnoyarsk takımı ile gerçekleştirecek.

2 Kasım Pazartesi günü ise yine Edirne'de oynayacağımız Mersin BŞB maçıyla takımımız basketbolseverlerin karşısına çıkacak. Takımına destek vermek isteyen tüm Edirne halkını, gerçekleşecek olan maçlara bekliyorum. Bu sezon takımın, taraftarların vereceği desteğe çok daha fazla ihtiyacı var."