Havsa'daki yol onarımı çalışmaları

Havsa'daki yol onarımı çalışmaları
Havsa'daki yol onarımı çalışmaları
EDİRNE (AA) - AK Parti Edirne Milletvekili Şemsettin Emir, Havsa ilçesinin problemlerinin daha hızlı çözülmesi için milletvekili olarak çok...

EDİRNE (AA) - AK Parti Edirne Milletvekili Şemsettin Emir, Havsa ilçesinin problemlerinin daha hızlı çözülmesi için milletvekili olarak çok çalışacağını bildirdi.

Emir, yaptığı yazılı açıklamada, ilk icraatına Havsa ilçesinde başladığını belirtti. Seçim öncesinde vermiş olduğu sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığını aktaran Emir, karayollarının sorumluluk bölgesindeki caddenin tümünün sıcak asfalt yapıldığını kaydetti.

Asfaltlama çalışması için seçim öncesinde talimat verdiğini dile getiren Emir,  şunları aktardı:

"Havsa Belediyesi'nin Uzunköprü Caddesi'ndeki abone bağlantılarını bitirmesi ile çalışmalar başladı. Tüm Havsa halkına 7 Haziran'da yapılan milletvekilliği seçimlerinde vermiş olduğu oylar için teşekkür ederim. Bu seçimlerin ülkemiz için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Halkımız kararını vermiştir. Bende halkımızın verdiği bu karara saygı duyuyorum. Sizlerin desteği ile ilimizi Ankara 'da temsil edeceğim. Seçim çalışmaları için Havsa'ya geldiğimde, seçim koordinasyon merkezi başkanlığımızdan, esnaf ve halkımızdan aldığım bilgiler doğrultusunda en büyük sıkıntınız yol çalışmalarının bitirilememesiydi. Bununla ilgili olarak 11. bölge karayolları müdürümüzü bizzat arayarak bilgi aldım. Havsa Belediyesi'nin Uzunköprü Caddesi'ndeki abone bağlantılarını bitirdiği gün karayollarının derhal sorumluluk bölgesindeki caddemizin asfaltlama çalışmalarına başlaması için talimat vermiştim. 11. bölge müdürümüz ödeneğinin hazır olduğunu, asfaltlama ekibi ile hazır beklediğini bildirmişti."

Havsalılara müjdeli bir haber vermenin mutluluğunu yaşadığını belirten Emir, "Uzunköprü Caddesi'ndeki asfaltlama çalışmaları devletimizin tam desteği ile başlatılmıştır. Şahsım adına verdiğim sözü tutmaktan dolayı çok mutluyum, 15 Haziran 2015 tarihinde Havsa Belediyesi'nin kendi sorumluluk bölgesinde bulunan Fatih Caddesi'ndeki asfaltlama çalışmalarının başlayacağını, belediye başkanının basın açıklamasından öğrenmiş bulunuyorum. Bundan sonra Havsamızın problemlerinin daha hızlı çözülmesi için milletvekiliniz olarak çok çalışacağımı bilmenizi isterim" ifadelerini kullandı.