Huzurevindeki babaları ziyaret ettiler

Huzurevindeki babaları ziyaret ettiler
Huzurevindeki babaları ziyaret ettiler
EDİRNE (AA) - Edirne Vali Yardımcısı Mustafa Serdar Bakır, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş,  İl Genel Meclisi üyesi Recai Koçaşlı,...

EDİRNE (AA) - Edirne Vali Yardımcısı Mustafa Serdar Bakır, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş,  İl Genel Meclisi üyesi Recai Koçaşlı, İl Müdür Yardımcısı Sebahattin Bilgiç ve Edirne'de Barınan Yaşlıları Koruma Derneği Başkanı Hacer Özek Edirne Huzurevini ziyaret etti. Huzurevinde barınan yaşlıların "Babalar gününü" kutladı ve çeşitli hediyeler verdi.

Babalar günü nedeniyle huzurevinde barınan yaşlılarıı ziyaret ettiklerini belirten heyet üyeleri oturma salonunda bulunan bütün yaşlılarla tek tek tokalaşarak bir süre sohbet etti. Rahatsızlığında dolayı salona inemeyen yaşlılar ise odalarında ziyaret edilerek babalar günleri kutlandı.

Vali Yardımcısı Bakır,  "Sizlere Valimizin selamını getirdim. Sevgi ve şevkatini bizlerden esirgemeyen, en zor anlarımızda bize güç veren babalarımız, yerleri asla doldurulamayacakken değerli varlıklarımızdır" diye huzurevi sakinlerini selamladı.

Bu gibi özel günler, babalarımıza sevgimizi göstermek için birer vesile olmalıdır diyen İl Müdürü Özbaş da " Babalarımıza ne kadar sevgi ve saygı göstersek azdır. Özelikle yaşlılarımızın gönlünü kırmadan, görevlerimizi ne kadar yerine getirebilirsek o kadar mutlu olacağız. Bizler onlara olan şefkati bir gün değil, her gün göstermeliyiz. Yaşlılarımızın hepsinin gözleri yollarda, gelecek olan çocuklarını ve ziyaretçilerini bekliyorlar. Yaşlılarımızın yakınlarına seslenmek istiyorum, böyle özel günlerde yakınlarınızı yalnız bırakmayın.  Bu vesile ile başta şehit babalarımızın ve tüm babaların babalar gününü kutluyor, kendilerine uzun ömürler diliyorum" diye konuştu.

Ziyaretten memnuniyetini aktaran huzurevindeki babalarla fotoğraf çektirildi.


  ETİKETLER:

  şehit

  ,

  Sohbet

  ,

  Fotoğraf

  ,

  Aile

  ,

  sosyal

  ,

  koruma

  ,

  edirne