Keşan'da "Kişisel Gelişim Eğitimi" semineri sona erdi

Keşan'da "Kişisel Gelişim Eğitimi" semineri sona erdi
Keşan'da "Kişisel Gelişim Eğitimi" semineri sona erdi
EDİRNE (AA) - Keşan Belediyesi'nin, kadınlara yönelik ücretsiz açtığı "Kişisel Gelişim Eğitimi" semineri sona erdi.Keşan Belediye Başkan Yardımcısı...

EDİRNE (AA) - Keşan Belediyesi'nin, kadınlara yönelik ücretsiz açtığı "Kişisel Gelişim Eğitimi" semineri sona erdi.

Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, eğitimin hayat boyu süren bir gelişim olduğuna işaret etti.

Haftada 2 saat olmak üzere 4 hafta süren seminerin kursiyerler açısından faydalı olduğunu aktaran Aktan, belediye meclis salonunda 15 kursiyere belgelerini verdi.

Eğitimin bittiği bir yerin olmadığını hayat boyu devam ettiğini ifade eden Aktan, "Eğitimin hayat boyu süren bir gelişim olduğunu düşünüyoruz. Sizler de aldığınız bu eğitimi edineceğiniz kişisel gelişim kitapları ile pekiştirebilirsiniz. Kurs Hocamız Burcu Hanım, bu kursu belediyeden herhangi bir maddi destek almadan tamamen ücretsiz olarak sizlere ulaştırdı. Bu nedenle kendisine çok teşekkür ediyoruz ve sizlere Keşan Belediye Başkanımız Mehmet Özcan adına belgelerinizi veriyoruz" dedi.

Aktan, Keşan Belediyesi'nin, yaşam koçu Burcu Özgür Tozluklu işbirliğinde kişisel gelişim eğitimi seminerlerinin süreceğini dile getirdi.


  ETİKETLER:

  hayat

  ,

  Belediye

  ,

  Yaşam

  ,

  başkan

  ,

  edirne