KOSGEB Başkanı Biçer'den ETSO'ya ziyareti

KOSGEB Başkanı Biçer'den ETSO'ya ziyareti
KOSGEB Başkanı Biçer'den ETSO'ya ziyareti
EDİRNE (AA) - Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Recep Biçer, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nı...

EDİRNE (AA) - Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Recep Biçer, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nı (ETSO) ziyaret etti.

ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, ziyarette yaptığı konuşmada, birlikte girişimcilik eğitimi verdiklerini söyledi. Girişimcilere özen gösterdiklerini belirten Zıpkınkurt, şunları kaydetti:

" Türkiye genelinde bu eğitimleri alanlar arasında iş yeri açma ortalamasının en yüksek olduğu il Edirne. ETSO olarak kadınlarımızı ve gençlerimizi girişimci olması için destekliyoruz. Odamız da uygulamalı girişimcilik eğitimi alan kursiyerlerimiz KOSGEB Girişimcilik Destek Programı'ndan yararlanarak iş fikirlerini hayata geçiriyorlar."

Ziyarette, KOSGEB Daire Başkanı Murat Arıkan, KOSGEB Edirne İl Müdürü Bedri Döngel, ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren ve odanın yönetim kurulu üyeleri yer aldı.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Daire

  ,

  sanayi

  ,

  ,

  yönetim

  ,

  edirne

  ,

  iş yeri