Milletvekili genel seçimi

Milletvekili genel seçimi
Milletvekili genel seçimi
-Gayri resmi sonuçlara göre milletvekili seçilen CHP Edirne Milletvekili Bircan: -"Tüm ilçelerde 6 ayda bir hesap verme toplantısı yapacağım"

EDİRNE (AA) - Gayri resmi sonuçlara göre milletvekili seçilen CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, "Tüm ilçelerde 6 ayda bir hesap verme toplantısı yapacağım" dedi.

Bircan, partisinin il başkanlığı önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, CHP'nin üç milletvekili adayının da seçim çalışmalarını canla başla sürdürdüğünü söyledi.

Sevinç yaşayamadığını belirten Bircan, şunları kaydetti:

"Ben hep söz vermiştim Gürkan arkadaşımı alıp götüreceğim diye. Bunun bir burukluğunu yaşıyorum. Sevinç yaşayamıyorum şu anda. Hala bir umudumuz var. Biliyorsunuz yurt dışından gelen oylarla bir umut olabilir. Ankara 'ya üç milletvekili ile gitmenin hem keyfi olacaktı hem üç arkadaşımızın çalışma koordinasyonu daha güzel olacaktı. Olmadı, inşallah olur. Şu anda çok küçük bir fark var. Yurt dışından gelecek oylar ne olur onu bilmiyorum tabi şu anda. Şunu söyledim her zaman . Benim iki sevdam var. Biri Cumhuriyet Halk Partisi diğeri Edirne'dir. Ben bu anlamda da Edirne'yi çok iyi şekilde takip edeceğim."

Bircan, tüm ilçelerde 6 ayda bir hesap verme toplantısı yapacağını aktardı.