Okullarda ilk ders zili çaldı

Okullarda ilk ders zili çaldı
Okullarda ilk ders zili çaldı
EDİRNE (AA) - Edirne Belediyesi'nin yeni eğitim - öğretim yılı nedeniyle merkezde bulunan 92 okula toplamda 55 bin 435 öğrenciye kalem, silgi,...

EDİRNE (AA) - Edirne Belediyesi'nin yeni eğitim - öğretim yılı nedeniyle merkezde bulunan 92 okula toplamda 55 bin 435 öğrenciye kalem, silgi, kalemtıraş ve öğrenci aktivasyon kodu hediye ettiği bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada görüşlerine yer verilen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, belediyenin öğrencilere her anlamda destek olacağını belirtti.

Öğrencilerin, "www.edirneegitim.org" adresine üye olarak yardım alabileceğini aktaran Gürkan, şunları kaydetti:

"Bir eğitim yılına daha başlarken geleceği emanet edeceğimiz siz kıymetli yavrularımızın yeni ufuklara doğru atacağı adımların heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Akıl ve bilimin öncülüğünde Atatürk ilke ve inkılaplarının ışığında öğrencilere her anlamda destek olacağız.

Sizlere armağan ettiğimiz online kartlarda bulunan on altı haneli aktivasyon kodu ile www.edirneegitim.org web adresinden kayıt olacağınız sistemde, müfredatınızla uyumlu ders içeriklerini bulabilecek, çeşitli test ve deneme sınavlarıyla edindiğiniz bilgileri kolaylıkla pekiştirebileceksiniz. Planlı ve düzenli çalışmalarınız eşliğinde yararlanacağınız internet eğitim sistemiyle tüm öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmasında önemli katkılar sağlayacağınıumut ediyorum."