"Organik pazar" üreticileri piknikte buluştu

"Organik pazar" üreticileri piknikte buluştu
"Organik pazar" üreticileri piknikte buluştu
EDİRNE (AA) - Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri, Kırsalın Doğal Pazarı'na katılan girişimci kadınlarla...

EDİRNE (AA) - Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri, Kırsalın Doğal Pazarı'na katılan girişimci kadınlarla düzenlenen piknikte bir araya geldi.

Yenikadın köyünde Edirne Kadın Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen pikniğe Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'in eşi  Melahat Şahin'in yanı sıra protokol üyelerinin eşleri ve girişimci kadınlar katıldı.

Pikniğe katılanlara Yenikadın köyündeki kadınlar tarafından yöresel ev yapımı yiyecekler ikram edildi. Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan , şehrin stresinde kurtulmak ve girişimci köylü kadınlar ile birlikte olmak için piknik düzenlediklerini belirtti.

Pazarın yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Aslan, "Pazarımız Edirneliler'e tarafından çok ilgi görüyor. Biz kadınların ekonomiye katkıda bulunması için gereken ne varsa yapacağız. Bu pikniğimizde kadınlar için farklı bir etkinlik oldu, şehrin stresinden uzaklaşarak bir araya geldik" dedi.

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'in eşi Melahat Şahin de pikniğin çok güzel geçtiğini ve katılmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirtti


  ETİKETLER:

  Protokol

  ,

  Kadın

  ,

  sanayi

  ,

  Aslan

  ,

  edirne