Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, ödülünü eşiyle aldı

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, ödülünü eşiyle aldı
Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, ödülünü eşiyle aldı
EDİRNE (AA) - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne'de bir törende kendisine layık görülen ödülü, eşi Faize Müezzinoğlu'nu sahneye çağırarak...

EDİRNE (AA) - Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Edirne'de bir törende kendisine layık görülen ödülü, eşi Faize Müezzinoğlu'nu sahneye çağırarak onunla aldı.

Müezzinoğlu, Edirne Televizyonunun (ETV) Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlediği ''Yılın En'leri Ödül Töreni"ne katıldı.

"Onur Ödülü"ne layık görülen Müezzinoğlu, törende yaptığı konuşmada, 4 yıldır "Vizyon il Edirne" sloganıyla yola çıktığını ve bunu Edirneliler'in sahiplendiğini gördüğünü söyledi.

Siyasetçinin görevinin, partisini başarılı kılmanın ötesinde millete hizmet etmek olduğunu vurgulayan Müezzinoğlu, " Zaman zaman partiler dolayısıyla bu ülke insanı ayrıştırıldı, çatıştırıldı, cephelere bölündü. Siyaset , partiyi merkeze esas alan değil, milleti merkeze alan bir anlayışla ve toplumun ortak hayallerinin öncülüğünü yaptığı zaman anlamlıdır" dedi.

Müezzinoğlu, 14 Şubat Sevgililer Gününe atıfta bulunarak, sevginin bir güne sığdırılamayacağını, bugünlerde daha çok ihtiyaç duyulan bu duyguya herkesin daha fazla sarılması gerektiğini anlattı.

Ödüle layık görülmesinin arkasında eşinin büyük desteği olduğunu belirten Müezzinoğlu, Bu ödülü onunla paylaşmak istiyorum. 60 yaşındayım, 19 yaşından beri birlikte yürüyoruz. 41 yıldır, 41 kere maşallah deyin" ifadesini kullandı. Müezzinoğlu daha sonra eşini elinden tutup oturduğu yerden sahneye getirdi.

Bakan Müezzinoğlu ve eşine ödül, televizyon kanalının sahibi Hasan Yürek tarafından takdim edildi.


  ETİKETLER:

  ülke

  ,

  sanayi

  ,

  siyaset

  ,

  ödül

  ,

  bakan

  ,

  zaman

  ,

  hizmet

  ,

  edirne