Saros Körfezi'nde yelken ve su sporları

Saros Körfezi'nde yelken ve su sporları
Saros Körfezi'nde yelken ve su sporları
EDİRNE (AA) - Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Andaç Gedik, Saros Körfezi'nde yelken ve su sporlarının ilgi gördüğünü...

EDİRNE (AA) - Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Andaç Gedik, Saros Körfezi'nde yelken ve su sporlarının ilgi gördüğünü bildirdi.

Gedik, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kulübün çalışmalarını yaz mevsimi sonunda da devam ettiğini belirtti.

Vatandaşların yaz sezonunda su sporlarına ilgi gösterdiğini aktaran Gedik, şöyle devam etti:

"Yelken kulübümüz Saros'ta bir merkez haline gelmiştir bölgemizde ve diğer noktalarda yelken sporunu yapanlar malzemeleriyle beraber gelip  Keşan Belediyesi Yelken Kulübü'nde çalışmalarını yapmaktadırlar. Bu durum bize kulübümüzde depolama sistemine geçilmesi gerektiğini göstermektedir. Eğer bu gerçekleşirse sporcular malzemelerini yanlarında getirmekle uğraşmayacaklar. Malzemeleri bizde duracak ve gelip rahatlıkça bölgemizde yelken sporunu yapabileceklerdir. Talebin çoğalması, eğitimde hocalarımızın ilgisi ve sistemin iyi işlemesi önem arz etmektedir. Kulübümüzün faaliyetlerinde emeği geçen ve katkıları olan herkese teşekkürlerimizi dile getiriyoruz. Su sporları sezonun uzamasına da katkıda bulunacak."

 


    ETİKETLER:

    edirne