TEMA, "umut" yeşertecek

TEMA, "umut" yeşertecek
TEMA, "umut" yeşertecek
EDİRNE (AA) - TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, TEMA Vakfı'nın gelecek yıl planlarını belirlediğini belirtti.Çoğal, yaptığı yazılı...

EDİRNE (AA) - TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, TEMA Vakfı'nın gelecek yıl planlarını belirlediğini belirtti.

Çoğal, yaptığı yazılı açıklamada, TEMA'nın bir gönüllülük hareketi olduğunu belirtti. Vakfın her yıl düzenlediği saha koordinasyon toplantısının  İstanbul 'da yapıldığı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

"İstanbul'da buluşan 52 ilden 275 gönüllüsü, TEMA Vakfı Yönetim Kurulu üyeleri ve çalışanları, geçen yıl  yapılan etkinlikleri değerlendirerek gelecek yılın planlarını belirledi. Toplantıya toprak dede ve yaprak dedemiz destek verdi. TEMA Vakfı Kurucu Onursal Başkanı ve Yaprak Dede Nihat Gökyiğit toplantıya ilk gününde katıldı. TEMA Vakfı Kurucu Onursal Başkan Hayrettin Karaca ise ikinci gün yapılan internet bağlantısı ile Türkiye 'nin dört bir yanından gelen il, ilçe temsilcileri ve gönüllülerle buluştu. TEMA, yeni üyeleriyle fidan yeşerttiği gibi umutları da yeşertecek."