TGD'den ziyaretler

TGD'den ziyaretler
TGD'den ziyaretler
-Trakya Gazeteciler Derneği yönetimi Edirne İl Emniyet Müdürü Erdoğan ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkan Yardımcısı Karakaş'ı ziyaret etti

EDİRNE (AA) - Trakya Gazeteciler Derneği (TGD) yönetim kurulu üyeleri, Edirne Emniyet Müdürü Armağan Adnan Erdoğan ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Doğan Haber Ajansı Bölge Müdürü Lütfü Karakaş'ı ziyaret etti.

Trakya Gazeteciler Derneği Genel Başkanı Orhan Doğan başkanlığındaki heyet Erdoğan'a görevinde başarı diledi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Erdoğan, kamuoyunun aydınlatılması konusunda gazetecilerin önemli bir görevi icra ettiklerini söyledi. 

 

-Karakaş'a ziyaret

 

Gazeteciler daha sonra, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Başkan Yardımcısı ve DHA Bölge Müdürü Lütfü Karakaş'ı makamında ziyaret etti.

Dernekte önceki dönemlerde kendisinin de başkanlık yaptığını ifade eden Karakaş, "Trakya Gazeteciler Derneği bölgenin en büyük gazeteci kuruluşlarından biridir, her zaman basın çalışanlarının haklarının gelişmesi için çalışmıştır ve çalışmaya da devam edecektir. Ben hem şahsım,hem de bağlı olduğum TGF olarak üyesi olan derneğimizin her zaman yanındayım" dedi. 

Karakaş ziyaret dolayısıyla TGD yönetimine teşekkür etti.