Trakya Birlik olağan genel kurulu

Trakya Birlik olağan genel kurulu
Trakya Birlik olağan genel kurulu
- Yönetim kurulu başkanlığına yeniden Rafet Sezen seçildi - Sezen: "Burada tek bir derdimiz var, Trakya Birlik'i Türkiye'de daha iyi yerlere taşıyabilmek"

EDİRNE (AA) - Trakya Birlik'in 2014 - 2015 olağan genel kurulunda, Rafet Sezen yeniden yönetim kurulu başkanlığına seçildi.

Mimar Sinan Spor Salonu'nda gerçekleşen genel kurulda, tek listeyle girilen seçimde 353 birlik delegesi oy kullandı.

Rafet Sezen, 286 oyla yeniden yönetim kurulu başkanı oldu.

Sezen, seçimin ardından yaptığı konuşmada, kongreye gösterilen ilgi ve destekten dolayı herkese teşekkür etti. Sonucun hayırlı olmasını dileyen Sezen, şöyle konuştu:

"Trakya Birlik'te 12 yıldır siyaset yapmadık. Bundan sonra da Trakya Birlik'e siyaseti  sokmayacağız. Burada bulunduğumuz sürece parti ayırımı yapılmayacaktır. Bunu burada bir söz olarak veriyorum. Biz burada siyaseti hep ikinci, üçüncü planda tuttuk. Bugünden sonra da buna özen göstereceğiz. Burada tek bir derdimiz var Trakya Birlik'i Türkiye 'de daha iyi yerlere taşıyabilmek. 45 kooperatifim adaylık konusunda bana destek verdi. Hepsine 'Allah razı olsun' diyorum, haklarını helal etmelerini diliyorum."

Seçimde, Rafet Sezen, Emre Yılmaz, Hilmi Kahraman, Ahmet Akgün, Hüseyin Kocabıyık ve Remzi Kobak asil yönetim kurulu, Ertunç Ferah, Soner Özsoy, İsmail Aktaş, Süleyman Kaya, Mehmet Karaçoban, Sadettin Kalpakçı da yedek yönetim kurulu adayları olarak belirlendi.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Trakya

  ,

  spor

  ,

  Parti

  ,

  siyaset

  ,

  yönetim

  ,

  Birlik

  ,

  oy

  ,

  mimar

  ,

  edirne

  ,

  2015