Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı Yücel:

Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı Yücel:
Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı Yücel:
-"Trakya Birlik Spor Kulübü'nün Büyük Erkekler Serbest Güreş 1. Ligi'ne hazır"

EDİRNE (AA) - Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı Önder Yücel, Trakya Birlik Spor Kulübü'nün Büyük Erkekler Serbest Güreş 1. Ligi'ne Hazır olduğunu bildirdi.

Yücel, yaptığı yazılı açıklamada,  Türkiye Güreş Federasyonu 2015 faaliyet programında yer alan Büyük Erkekler Serbest Güreş 1. Ligi müsabakalarının 16 - 17 Ekim tarihlerinde Erzurum'da başlayacağını belirtti.

Müsabakaların, 28 - 29 Ekim Ankara 'da ve 6 - 7 Kasım tarihlerinde ise Edirne'de yapıldıktan sonra sona ereceğini aktaran Yücel, şunları kaydetti:

"Trakya Birlik Spor Kulübü'nün Büyük Erkekler Serbest Güreş 1. Ligi'ne hazır. Kulübümüz kurulduğu 1987 yılından bu yana ata sporumuz olan güreşe birçok başarılı sporcular kazandırmış olup halen kadrosunda birbirinden değerli bayan ve erkek milli sporcular bulundurmaktadır. Kulüp ayrıca yetiştirdiği ve yetiştireceği sporcular ile Türk güreşine hizmet etmeye devam edecektir. Sporcularımıza desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen, Trakya Birlik Genel Müdürü Adnan Tekçe ve Trakya Birlik yönetim kurulu üyelerine verdikleri sonsuz destekten dolayı teşekkür ediyorum.

 

Kulübümüz sporcularına Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Serhat Ocak'a teşekkür ediyorum."