TREDAŞ işletme şefliklerinin kapanması

TREDAŞ işletme şefliklerinin kapanması
TREDAŞ işletme şefliklerinin kapanması
EDİRNE (AA) - Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Havsa, Süloğlu ve Lalapaşa ilçelerinde yaşanacak elektrik arızalarına Edirne merkezden müdahale...

EDİRNE (AA) - Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Havsa, Süloğlu ve Lalapaşa ilçelerinde yaşanacak elektrik arızalarına Edirne merkezden müdahale edileceğini bildirdi.

Şahin, valilikte gazetecilerin sorusu üzerine yaptığı açıklamada, Havsa, Süloğlu ve Lalapaşa ilçelerinde TREDAŞ işletme şefliklerinde çalışan görevlilerin Edirne merkezde görev yapacağını söyledi.

Meriç ilçesinde bulunan TREDAŞ işletme şefliğinin kapanmayacağını belirten Şahin, şunları kaydetti:

"Bundan sonra Havsa, Süloğlu ve Lalapaşa ilçelerinde yaşanacak elektrik arızalarına Edirne merkezden müdahale edilecek. Bana Süloğlu ve Lalapaşa için orada haftada birkaç kişinin istihdam edilmesinin uygun olmayacağı belirtildi. Ben de yerinde gördüm. Meriç ilçesinde elektrik işletmesi olması lazım. Meriç'teki şeflik için yönetim kurulu toplanıp kararını aldı. Havsa, Süloğlu ve Lalapaşa ilçelerini kapadılar. İleride bir aksaklık meydana gelirse, istenilen anlamda müdahale edemedikleri gündeme gelirse, Havsa da Meriç gibi inşallah devreye konulacak. Ne diyeyim bu özel bir şirket."