Yanbol TSO Başkanı Stoicho Stoychev ETSO'yu ziyaret etti

Yanbol TSO Başkanı  Stoicho Stoychev ETSO'yu ziyaret etti
Yanbol TSO Başkanı  Stoicho Stoychev ETSO'yu ziyaret etti
EDİRNE (AA) - Yanbol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Stoicho Stoychev Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nı (ETSO) ziyaret etti.ETSO'dan yapılan yazılı...

EDİRNE (AA) - Yanbol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Stoicho Stoychev Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nı (ETSO) ziyaret etti.

ETSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Bulgaristan Yanbol Ticaret  ve Sanayi Odası Başkanı  Stoicho Stoychev, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek, ETSO Başkanı  Recep Zıpkınkurt ile görüştü.

Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan'ın hazır bulunduğu ziyaret esnasında Yanbol TSO Başkanı Stoychev, uzun yıllardır Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ile yapılan çalışmalar ile sıkı dostluklar kurulduğunu ve bu dostluk ilişkilerinin ortak projelerle taçlandırılarak somut sonuçlar elde edilebileceğini ifade etti.

Bulgaristan ve Türkiye'de  açılan Sınır Ötesi İşbirliği Programları hakkında bilgi veren Stoychev, Sınırötesi İşbirliği Programı kapsamında ETSO ile işbirliği yapmayı arzu ettiklerini ve olası bir partnerlikten memnuniyet duyacaklarını söyledi.

Turizm ile  ilgili proje yapmayı planladıklarını söyleyen Stoychev, ortaklaşa gerçekleştirilecek projelerin bölge turizmine ve ticaretine  katkıda bulunacağına vurgu yaptı.

Zıpkınkurt da, geçmiş yıllarda ETSO ve Edirne Kadın Girişimciler Kurulu ile ortak projeler yapıldığını hatırlatarak,Yanbol TSO ile yıllardan beri süregelen çalışmaların devam ettirilmesini ve yeni partnerlikler ile işbirliğinin  geliştirilmesinden memnuniyet duyacaklarını  dile getirdi.