Aslı Enver'den güzellik sırları

Aslı Enver'den güzellik sırları
Aslı Enver'den güzellik sırları

28 yaşındaki oyuncu, Kavak Yelleri dizisinde gösterdiği performansla başarı basamaklarını hızla tırmanmıştı.

Genç oyuncu Aslı Enver güzelliğini neye borçlu olduğunu Elle Beauty Book dergisine anlattı. Enver'in favorisi elma ve badem içerikli ürünler, çikolatalı allıklar ve dudak nemlendiricileri

Suskunlar dizisindeki rolüyle dikkatleri üzerine çeken oyuncu Aslı Enver , yoğun çalışma temposu arasında Elle Beauty Book dergisine konuştu, güzellik sırlarını okuyucularıyla paylaştı. Yoğun set programı sırasında kirlenen cildi için Enver, günde iki defa yıkama sütü, tonik ve nemlendirici kombinasyonunu uygularken, elma ve badem içerikli ürünlerden, çikolatalı allıklardan ve dudak nemlendiricisinden vazgeçemediğini söylüyor. Buna rağmen sette ağır makyaj yapmadığını ifade eden güzel oyuncu, bir göz kalemi, hafif allık ve nemlendiriciyle set makyajını bitirdiğini söylerken, dizideki rolü gereği far kullandığını sözlerine ekliyor.
Yaza hazırlanırken şeftali tonlarına yönlendiğini belirten Enver, çillerini dengelemeye çalıştığı için makyajını bu tonlarda kullanıyor. Oyuncunun kesinlikle uzak durduğu ürünler ise stick fondötenler ile neon renkler. Dişleri sarı gösterdiği için de dudakta pembe rengi sevmiyor. Doğal güzellikten yana olduğunu üzerine basa basa dile getiren Enver’in bir de ufak sırrı var: “Çok çalıştıysam ve ertesi gün işim varsa, yatmadan önce buzluğa iki metal kaşık koyarım ve sabah onları yüzüme bastırarak şişliğin inmesini sağlarım.”


  ETİKETLER:

  Aslı Enver

  ,

  Sabah

  ,

  Uzak