Barbara Berlusconi de 'normal bir genç kız'

Barbara Berlusconi de 'normal bir genç kız'
Barbara Berlusconi de 'normal bir genç kız'

Barbara Berlusconi yeni aşkına dair Başkalarının kiriterlerine göre yaşayamayacağını söylüyor.

Silvio Berlusconi'nin kızı Barbara, yönetim kurulunda yer aldığı futbol kulübü AC Milan'ın forveti Pato'yla aşkını anlattı
Haber: ESMA ÇAKIR / DHA / Arşivi

Silvio Berlusconi ’nin 27 yaşındaki kızı Barbara Berlusconi AC Milan’ın forvet oyuncusu Pato’yla yaşadığı aşka dair, ilişkilerinin ciddi olduğunu söyleyerek “Benim için Pato’nun diğer oyunculardan farkı yok. Başka bir takıma satılmasını normal karşılarım” dedi.
Vanity Fair dergisinin İtalya edisyonuna röportaj veren Berlusconi, 10 yıldır birlikte olduğu, iki çocuğunun babası Giorgio Valaguzza’yla yaşadığı ayrılıktan hemen sonra 22 yaşındaki Pato’yla ilişki yaşamaya başlamasını, “Yeni bir aşka hazır değildim ama oldu işte. Pato’yla olan ilişkimiz geçici bir şey değil. Âşık olmadığım bir adamla asla beraber olmam” diye anlattı.
Barbara Berlusconi, Milan’da çalışmaya başladıktan kısa süre sonra takımın şampiyonlarından biriyle ilişki yaşamaya başlamasının riskli bir hareket olup olmadığı yönündeki soruya, “Ben kendisini etkileyen bir erkeğe âşık olan normal bir genç kızım. Bir hata yapacaksam bunu kendi kendime keşfederim. Başkalarının kriterlerine göre yaşayamam” diye cevap verdi.
’Kardeşiniz Piersilvio, Pato’nun başka takımlara satılamayacağını çünkü artık aileden biri olduğunu söyledi’ yönündeki hatırlatmaya ise Barbara Berlusconi, “Bütün oyuncular satılabilir. Pato onlardan farklı değil” diye karşılık verdi.