Bu akşam televizyonda ne izleyeceğiz?

Bu akşam televizyonda ne izleyeceğiz?
Bu akşam televizyonda ne izleyeceğiz?

Yıldızı Parlayanlar
CNNTÜRK / 19.30
Mesut Yar ve Nefise Karatay birlikte sundukları yılbaşı özel programında Kıraç, Ahmet Ümit, Melike Güner, Yüksel Aksu, Nejat Yavaşoğulları, Yonca Lodi, Tülay Özer, Hakan Eren, Birol Güven, Ayşe Şule Bilgiç, Mehmet Ali Alabora, Elif Dağdeviren, Mahir İpek, Gökçe, Nuray Sayarı ve Muammer Ketenci gibi isimleri ağırlıyor.

40 Yıllık Bir Akşam
NTV / 22.05
Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı tarafından düzenlenen ‘40 Yıllık Bir Akşam’ konseri bu gece NTV’de yayımlanıyor. Gecede Türk Pop Müziği’nin en güzel şarkılarını İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası eşliğinde Sezen Aksu, Kenan Doğulu, MFÖ, Sertab Erener, Candan Erçetin, Bülent Ortaçgil, Ali Rıza Binboğa, Fatih Erkoç, Levent Yüksel, Nükhet Duru ve Zülfü Livaneli söylüyor.

Leyla ile Mecnun
TRT 1 / 19.50
Leyla ile Mecnun’un bu akşam yayımlanacak yılbaşı özel bölümü, 2013 yılını karşılayan mahallelininin birbirinden komik maceralarıyla yeni yıl eğlencesini kahkahaya dönüştürüyor. Bu yıl 65. sanat yılını kutlayan usta oyuncu Halit Akçatepe, ‘Leyla ile Mecnun’un bu bölümünde Aksakallı Dede’nin eski dostu ‘Noel Baba’ olarak karşımızda.

BKM Mutfak
Star / 20.00
BKM Mutfak ekibi, Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Volkan Konak, Yavuz Bingöl, Yıldız Tilbe, Hüsnü Şenlendirici ve Mustafa Ceceli ile geleneksel sazlı-sözlü, şarkılı, türkülü, dansözlü yılbaşı eğlencesinde buluşuyor.

Victoria’s Secret
CNBC-e / 24.00
Yılın en merakla beklenen eğlencesi Victoria’s Secret Fashion Show olsa gerek! Melekler, her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden seksi modeller, şovlar ve sürprizlerle dolu bir gösteri vaat ediyor.

Hadise Konseri
SHOW TV / 23.30
Acun Medya yapımcılığında hazırlanan Hadise Konseri’nde sanatçı, en sevilen şarkılarıyla yeni yıla geri sayım yapıyor. ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin ilginç yetenekleriyle beraber de sahne alarak izleyicilere unutulmaz bir gece yaşatıyor.

Altın Düetler
Star TV / 23.30
Türkiye’nin güçlü seslerinden oluşan 18 sanatçı ve grup bu gece evlere konuk oluyor. Gecede dinleyeceğimiz düetlerden bazıları şöyle: Kibariye-Kubat, Ahmet Özhan-Sıla, Müslüm Gürses-Işın Karaca, Bengü-Ümit Besen, Model-Mine Koşan.

Bunlar da Var
İnce İnce TV8 / 20.45
Britney Spears ve Lady Gaga konseri CNBC-e / 20.30
2 Ses 1 Nefes Kanaltürk / 21.00
Yılbaşı Özel Nostalji Gecesi
Habertürk / 21.00
Kuzey’in Oğlu Volkan Konak
TNT / 22.00
Disko Kralı TV8 / 23.00
Ferhat Göçer Konseri TNT / 02.00