Bülent Ersoy şov!

Bülent Ersoy şov!
Bülent Ersoy şov!
Beyaz Show'a konuk olan Bülent Ersoy önce içki istedi sonra Allah-u ekber diye bağırdı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show'a konuk olan Türk Sanat Müziği'nin divası Bülent Ersoy giydiği mavi elbise ve sarı-lacivert göz makyajıyla dikkat çekti. Söylediği şarkıdan sonra özel yapılmış kraliçe koltuğuna oturan Bülent Ersoy "Bu ne bu bana su koymuşsunuz" dedi. Olayın üzerine afallayan Beyaz, ’’Hemen Bülent Hanım'a meyveli çay getirelim’’ diye karşılık verdi. Yayında içki isteyerek Beyaz'ı zor durumda bırakan diva gülüşmelerin ardından "Ha bu RTÜK’ten geçmez değil mi? Getir evladım meyveli çay." deyince stüdyoda kahkahalar koptu.


FİLTRE TAKTIRDI


Programın asıl dikkat çeken yanı ise Bülent Ersoy'un daha sahneye çıkmadan önce Kanal D izleyicilerinin ekranlarında mavi görüntüyle karşılaşması oldu. Gerçek daha sonra Bülent Ersoy'un yayına çıkmasıyla anlaşıldı. Ekrandaki görüntünün farklı olmasının sebebi filtre kulanılmasıydı. Anlaşılacağı gibi Bülent Ersoy uzun zaman sonra ekranlara çıkmak için Beyaz Show ekibine filtre şartı koymuş.


"İNDİR O KALIN BACAKLARI, KIRARIM"

Bülent Ersoy canlı performans sergilediği programda karşısında bacak bacağa oturan geç kıza "indir o kalın bacaklarını, kırarım" dedi.