Bülent Ersoy şov!

Bülent Ersoy şov!
Bülent Ersoy şov!
Beyaz Show'a konuk olan Bülent Ersoy önce içki istedi sonra Allah-u ekber diye bağırdı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show'a konuk olan Türk Sanat Müziği'nin divası Bülent Ersoy giydiği mavi elbise ve sarı-lacivert göz makyajıyla dikkat çekti. Söylediği şarkıdan sonra özel yapılmış kraliçe koltuğuna oturan Bülent Ersoy "Bu ne bu bana su koymuşsunuz" dedi. Olayın üzerine afallayan Beyaz, ’’Hemen Bülent Hanım'a meyveli çay getirelim’’ diye karşılık verdi. Yayında içki isteyerek Beyaz'ı zor durumda bırakan diva gülüşmelerin ardından "Ha bu RTÜK’ten geçmez değil mi? Getir evladım meyveli çay." deyince stüdyoda kahkahalar koptu.


FİLTRE TAKTIRDI


Programın asıl dikkat çeken yanı ise Bülent Ersoy'un daha sahneye çıkmadan önce Kanal D izleyicilerinin ekranlarında mavi görüntüyle karşılaşması oldu. Gerçek daha sonra Bülent Ersoy'un yayına çıkmasıyla anlaşıldı. Ekrandaki görüntünün farklı olmasının sebebi filtre kulanılmasıydı. Anlaşılacağı gibi Bülent Ersoy uzun zaman sonra ekranlara çıkmak için Beyaz Show ekibine filtre şartı koymuş.


"İNDİR O KALIN BACAKLARI, KIRARIM"

Bülent Ersoy canlı performans sergilediği programda karşısında bacak bacağa oturan geç kıza "indir o kalın bacaklarını, kırarım" dedi.


  http://www.radikal.com.tr/108780710878074

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Görünüm - verateyze

  Tanri insani o kadar güzel yaratiyorki, keske insanlar sadelikde kalinabilseler, ne kadar zade olacaklar. Kisiler kendilerini güzel güzükecegim diye ne hallere sokuyorlar ve güzel olduklarini saniyorlarya, iste ona sasiyorum. Bu bayanin hicmi dostu, candan seven arkadasi yok. Ne kadar zavalli. Inaniyorumki, cok zarif bir makyaj onu cok asil yapar diye düsünüyorum.

  Bülent Ersoy - Cernon

  kendini fazla önemsiyor!

  Genc sanatcilar - ozge0877

  Davet edilen genc sanatcilara bir koltuk bile hazirlanmamasi, sarkilarini soyledikten sonra "elini opun" diye ayar cekilip gonderilmesi gercekten cok buyuk gorgusuzluktu. Ozellikle iki hafta sonra Eurovision'a cikacak olana Can Bonomo'ya yapilmasi buyuk ayip ve dusuncesilikti. Boyle diva olmaz olsun. Beyaz'in el-pence-divan hayranligi da anlasilir degil, ve cok yakisiksiz. Gercekten ikisi de buyuk ayip ettiler.

  Sen diva-miva değilsin... - citizen

  Bülent Ersoy'a kim ve neye dayarak Diva sıfatı yakıştırdıysa yanlış yapmış. Bu kişinin sanat adına yaptığı tek şey o güçlü sesiyle ve farklı ve güzel yorumuyla şarkı söylemek. Bunun dışında bir özellik ya da güzlliğini hatırlayanınız var mı sanat adına yapmış olduğu. Ama sanat dışında herşeyde imzası var...İşte görüyoruz divayı....