Cem Yılmaz baba mı oluyor?

Cem Yılmaz baba mı oluyor?
Cem Yılmaz baba mı oluyor?
"Babam gibi iyi baba olacağıma inandığım gün basar imzayı evlenirim" diyen ünlü şovmen Cem Yılmaz'ın 2 aydır beraber olduğu Ahu Yağtu hamile kalınca evlilik kararı aldığı iddia edildi

Son gösterisinde artık evlenip çocuk yapması gerektiğini ama bu konudan kaçtığını esprili bir dille anlatan ünlü şovmen Cem Yılmaz (39) evleniyor. Yılmaz’ın geçen yıl kısa bir flört yaşadıktan sonra ayrıldığı ancak 2 ay önce yeniden birliktelik kararı aldığı manken - oyuncu Ahu Yağtu (34) hamile... 7 yıl bir küs bir barışık ilişki yaşadığı Cansu Dere ile her defasında evlilikten dönen Yılmaz, Ahu Yağtu’nun ise hamile olduğunu öğrenince evlilik kararı aldı.

sacitaslan.com’un haberine göre Yağtu, geçen günlerde kadın doğum uzmanı Prof. Dr. Cihat Ünlü’ye kontrole gitti. Yağtu’ya önce Maçka E-Lab’dan gelen sağlık ekibi daha sonra da Prof. Dr. Ünlü kan testi yaptı. Yapılan her iki testte de Yağtu’nun hamile olduğu ortaya çıktı. Cem Yılmaz’ın sevgilisinin hamile olduğunu öğrendikten sonra evlilik hazırlığına başladığı öne sürüldü. Daha önce Bebek’te oturan Yağtu bir süredir Yılmaz’ın Levent’teki villasına taşınmıştı.

Çift, dün gündeme gelen her iki iddia konusunda da sessiz kalarak söylentileri bir anlamda doğrulamış oldu. Yılmaz yakın çevresine ise bebek haberiyle ilgli “Evet doğru, hayırlısı olsun” dedi. Yılmaz’ın Türkiye ’de mi yoksa Ferzan Özpetek’in filmi için son dönemde sık sık gittiği Roma’da mı evleneceği merak konusu oldu.


‘Büyük sorumluluk’

Cem Yılmaz önceki yıl katıldığı bir programda evlilik ve babalık konusunda “Harika bir aile ortamında yetiştim. Annem ve babam benim için çok düzgün, çok iyi birer örnek oldu. Eğer babam kadar iyi bir baba olmayacaksam, buna kanaat getirmemişsem hiç evlenmem. Babalığı onun kadar iyi başarabileceğime inandığım gün ise basarım imzayı, evlenirim. Evliliğe yönelik herhangi bir ambargom yok, fakat babalık çok büyük sorumluluk” diye konuşmuştu.


Yağtu’nun dükkanını basmıştı

İlk olarak mart 2011’de objektiflere takılan Cem Yılmaz ile Ahu Yağtu’nun ilişkisi o dönen Cansu Dere’nin engeline takılınca sadece birkaç gün sürmüştü. Cansu Dere, aynı ajansa bağlı olarak çalıştığı ve her fırsatta kendisini örnek aldığını söyleyen Yağtu’nun yeni ayrıldığı Cem Yılmaz ile görüntülenmesine sinirlenmiş ve Yağtu’nun ikinci el kıyafet sattığı Galata’daki mağazasını basmıştı. (Milliyet)