Cem Yılmaz Kemal'e erdi

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu çifti muradına erdi. Önceki akşam hastaneye yatan Yağtu, dün sabah Kemal bebeği dünyaya getirdi. Son derece sağlıklı olan minik Yılmaz için Twitter hesabı bile açıldı

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu çiftinden müjdeli haber dün sabah geldi. Çiftin sağlıklı bir erkek bebeği oldu. Önceki akşam saatlerinde Maslak Acıbadem Hastanesi’ne yatan Ahu Yağtu, Kemal’i, son günlerin polemik konusu sezaryen yöntemiyle dünyaya getirirken, sabah 08.20’de oğlunu kucağına aldı.
Bebeğin doğumunu gerçekleştiren Prof. Dr. Cihat Ünlü “Doğum, sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Hem annenin hem de bebeğin sağlıkları gayet iyi. Bebeğin ağırlığı 3 kilo 155 gram, boyu ise 49 santim, çifte mutluluklar diliyorum” dedi. Doğum öncesi Cem Yılmaz da hastaneye hazırlıklı gelmişti. Arabanın bagajına lazım olabilecek her şeyi koyan şovmen yeni doğan oğlu için büyük bir oyuncak ayı getirdi. Hastane görevlilerine teslim ettiği oyuncak için titiz davranan Yılmaz, “Çok önemli, aman dikkat” şeklinde takıldı. Hastanede üç VIP oda kiralayan oyuncu, ziyarete gelecek yakınlarına da “Hediye konusunda abartılı olmayın” ricasında bulundu. Bu arada bebek Kemal Yılmaz için bir hayran tarafından Twitter hesabı açıldı. 

Suavi’nin sevinci
Öte yandan sanat dünyasından bir güzel haber de, özgün müziğin ünlü sesi Suavi’den geldi. Sanatçının eşi Gönül Saygan, özel bir hastanede doğum yaparken, 3 kilo 150 gram ağırlığında, 52 santimetre boyunda doğan kız bebeğe ’Suada’ ismi verildi. Baba olmanın sevincini yaşayan Suavi, “Eşimin de bebeğimizin de sağlık durumu çok iyi. Şu an hastanede dinleniyoruz. İkimiz de çok mutluyuz, başka ne diyebilirim ki” dedi.