Dudak uçuklatan rakam!

Dudak uçuklatan rakam!
Dudak uçuklatan rakam!
Temmuz ayında sahne alacak olan komedyenin beş gösteri için 3 milyon lira kazanacağı belirtilirken oynayacağı reklam filminden de 5 milyon dolar aldığı iddia edildi

Komedyen Cem Yılmaz adeta para basıyor. Sanatçı bir yandan şovlarına başlayarak bir yandan da reklamlarda boy göstererek kasasını. 15 şehirde sahne aldığı Avrupa turnesinden sonra ara vereceği düşünülen sanatçı gösterilere devam kararı aldı.

Temmuz ayında hayranlarıyla buluşacak olan Yılmaz bu şovlardan servet kazanacak. Harbiye Cemil Topuzlu Sahnesi’ndeki gösterisi için hazırlanan ünlü komedyenin merakla beklenen bu beş gösteri karşılığında 3 milyon lira kazanacağı belirtildi.

REKOR TRANSFER

Uzun zamandır Türk Telekom firmasının reklam yüzü olan Yılmaz rekor fiyatla transfer oldu. Bir bankanın reklamları için kamera karşısına geçecek olan ünlü komedyenin bu transferden 5 milyon dolar aldığı iddia edildi.

TOPLAM 35 MİLYON
Manken Ahu Yağtu’yla evlenen Yılmaz, ocak ve mayıs aylarındaki şovlarından 10 milyon, Avrupa turnesinden 12 milyon lira kazandı. Komedyen son altı ayda 35 milyon lirayı hesabına ekledi. ( Bugün )