Hatırlatmakta fayda var...

Hatırlatmakta fayda var...
Hatırlatmakta fayda var...
Kaçırılmaması gereken konser etkinliklerini hatırlatalım dedik.

*Britanya’nın en ‘ genç ’ pop yıldızlarından Jesse J, 26 Haziran’da ‘Pozitif Live’ kapsamında Küçükçiftlik Parkı’nda. 25 - 28 Haziran arasındaki bol yıldızlı etkinliğin diğer konukları arasında Two Door Cinema Club, Metronymy ve Nouvelle Vague de var. 

*Cannes gibi festivallerde taçlandırılan oyunculuğunun yanı sıra yıllardır kendine özgü bir müzik kariyeri de inşa eden Charlotte Gainsbourg, geçen yıl sonu çıkardığı ‘Stage Whisper’ albümünün ertesinde 23 Haziran’da Küçükçiftlik Park’ta. 

*Who Made Who, Markus Schulz, Crookers gibi isimlerin sahne alacağı Burn Electronica Festival’in en esaslı konuklarından biri de Hercules & Love Affair. ‘Electronica’, 23 Haziran 14.00’ten itibaren Parkorman’da. 

*Garanti Caz Yeşili konserlerinin bu yılki yıldızlarından biri de Stevie Wonder. Ebedi ‘harika çocuk ’ Wonder, 14 Eylül ’de Santralistanbul’da. 

*Leonard Cohen’in merakla beklenen konserinin biletleri önceki gün satışa sunuldu. Efsane ozan 19 Eylül’de Ülker Sports Arena’da sahne alıyor. 

*Synth - pop efsanesi Duran Duran, kuşkusuz İstanbul’un bu yaz en merakla beklenen konserlerinden. Britanyalı efsane grup, 9 Temmuz’da Küçükçiftlik Park’ta.