Kendisine 'horoz' arıyormuş!

Kendisine 'horoz' arıyormuş!
Kendisine 'horoz' arıyormuş!
Hilal Cebeci, konser vermek için gittiği Denizli'de yine çok konuşulacak şeyler söyledi

Osman Nuri BOYACI

DENİZLİ - Sosyal paylaşım sitesinde başlattığı 'Pampiş' akımıyla gündeme gelen şarkıcı Hilal Cebeci, Denizli'deki konseri sırasında, "Denizli'ye ilk kez geliyorum. Kısmetim belki buradadır. Bir horoz bulurum belki" dedi.

Denizli'ye gelmeden önce Denizlispor taraftarlarına sosyal paylaşım sitesindeki sayfasından ( twitter ) mesaj yazan ve Denizli'ye onlar için geleceğini belirten Cebeci'ye, Denizlililer yoğun ilgi gösterdi. Colossae Otel Nigh Club'te sahne alan ve kırmızı renkli mini elbisesiyle dikkat çeken Cebeci, seslendirdiği şarkılarla bir saat boyunca keyifli anlar yaşattı. Sahnede sık sık izleyenlerle sohbet eden Cebeci, "Denizli'ye geldiğimde İstanbul , eski sevgililerim gibi hüzne büründü. Buraya gelirken panpişlerim bana yazdı. Aslında Denizli'nin horozu ve erkekleri meşhur. Ben Denizli'yi ve Denizli'nin erkeklerini seviyorum. Buradan biriyle evlenmek isterim. Eğer kısmetim çıkarsa evlenirim. Buraya gelmek bana huzur verdi" diye konuştu.

SEÇECEĞİ ERKEĞE ŞART KOŞTU
Denizli'den seçeceği erkeğin alkol ve sigara kullanmasına karşı olduğunu anlatan Hilal Cebeci, şimdiye kadar hiç alkol ve sigara kullanan biriyle birlikte olmadığını belirterek, "Öyle bir sevgilim olmadı. Bundan sonra büyük konuşmayayım; olmaz da. Sigara ve alkol kullanan kişileri pek sevmem. Tabii şu an karşımda siz alkol kullanıyorsunuz ama yanlış anlamayın" dedi.

NİKAH FOBİSİ VARMIŞ
Söylediği şarkılarla dinlemeye gelenleri eğlendiren ve "Denizli'den kendime horoz arıyorum" diyen Cebeci'ye birkaç talipli çıktı. Bir müşterinin, "İsteyin hemen sizinle evlenirim, bu otelin havuz başında da şimdi nikah kıyalım" demesi üzerine Cebeci, "Bunu çok isterim ama benim nikah fobim var" karşılığını verdi.

Eski sevgililerinden dert yanan Hilal Cebeci, "Eski sevgililerimi terk etmekte ne kadar haklı olduğumu şimdi daha net görüyorum. Çünkü onlar benim arkamdan konuşup, iş çevirmeye devam ediyor. Onları bırakmakta çok haklıymışım" diye konuştu.(dha)