Miss Turkey adayları hayvanat bahçesinde

Miss Turkey adayları hayvanat bahçesinde
Miss Turkey adayları hayvanat bahçesinde

Yarışmanın yeni formatına göre her hafta bir güzel eleniyor.

Miss Turkey 2011 Güzellik Yarışması'na katılan 12 güzel Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi'ni ziyaret etti. Adaylar en çok kaplanlara ve aslanlara ilgi gösterdi

Yarışmanın yayımlandığı Fox TV’nin yayın ekibiyle parka gelen adaylar Azra Ece Akderi, Ecehan Epçin, Elif Ayşe Aslangiray, Elif Korkmaz, Gizem Karaca, Hazel Pehlivan, Hilal Uzun, Işıl Paris Efe, Melis Semerci, Melisa Aslıpamuk, Merve Sarıbaş ve Zeynep Korkmaz özellikle aslan, kaplan ve maymunların bulunduğu alana ilgi gösterdi.
Miss Turkey Güzellik Yarışması’nın bu yılki organizasyonunu yapan Sinevizyon Ajans’tan Burcu Saraç, yarışmanın formatına göre 15 kişiyle başladığı ve her hafta bir kişinin elendiği bilgisini verdi.
Yarışmanın finali 2 Haziran’da yapılacak. Önceki yıllarda tek gecede seçilen kraliçe, artık Fox TV’de canlı yayımlanan ve 10 hafta sürecek program sonucunda belirlenecek. İlk elemeyi geçen yarışmacılar, finale kadar devam ediyor. Sürecin sonunda büyük finale katılmaya hak kazanıyorlar. Kampa giren finalistler büyük finalde son kez yarışıyor ve kazanan kraliçe seçiliyor. Yedi hafta sonra beş aday kalacak ve oylamayla kraliçe tacı sahibini bulacak. Dereceye giren güzeller, Türkiye ’yi ‘Miss World’, ‘Miss Universe’, ‘Miss International’ ve ‘Miss Earth’ yarışmalarında temsil edecek.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  Aday

  ,

  Cunda

  ,

  Gizem Karaca

  ,

  Fox

  ,

  Yayın

  ,

  Ajans