'Ortadoğu'da barış dünyada barış'

'Ortadoğu'da barış dünyada barış'
'Ortadoğu'da barış dünyada barış'
Gelecek hafta İstanbul'da bir konser verecek olan Madonna, dünya turnesinin başlangıcını Tel Aviv'de yaptı, bol bol barış mesajı verdi.

7 Haziran’da İstanbul TT Are-na’da Türkiye ’deki hayranlarıyla bir araya gelecek olan pop müziğin efsane ismi Madonna, önceki gün İsrail ’in Tel Aviv kentinde 35 bin kişinin karşısına çıktı. Ramat Gan Stadyumu’nda muhteşem bir konser veren yıldız isim, göz alıcı danslarıyla heyecanlı kalabalığı coştururken, iki buçuk saat boyunca sahneden inmeyen şarkıcının sık sık kostüm değiştirmesi dikkat çekti. 

Lady Gaga’dan da söyledi
İzleyicilerine siyah bir kıyafetle “Merhaba” diyen Madonna, performansının kalanına amigo kız kostümüyle devam etti. Sahnede Lady Gaga’nın ‘Born This Way’ şarkısını da seslendiren Madonna’ya oğlu eşlik ederken, pop yıldızı barış mesajları verdi, karşılığında alkış aldı.
Sözlerine “Turneye buradan başlamamın özel bir nedeni var. Herkes için barış diliyorum. Ortadoğu ’da barış olmazsa dünyada barış olmaz” dedi. Tel Aviv’in ardından önümüzdeki günlerde Abu Dabi’de bir konser verecek olan şarkıcı, hemen ardından perşembe akşamı İstanbul’u sallayacak. Madonna, konser serisine sırasıyla Brüksel, Helsinki ve Zürih ile devam edecek.