Red Hot Chili Peppers için geri sayım başladı

Red Hot Chili Peppers için geri sayım başladı
Red Hot Chili Peppers için geri sayım başladı

Grup, önceki gün Atina Olimpiyat Stadı nda düzenlenen konserde on binlerce hayranı kendinden geçirdi.

Pozitif Live organizasyonuyla cumartesi akşamı Türkiyeli hayranlarının karşısına çıkacak olan rock grubu Red Hot Chili Peppers için heyecan dorukta. ‘I’m With You’ turnesi kapsamında önceki gün Atina’da on binlerce kişiyi coşturan grup, bu akşam ise Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta bir konser vermeye hazırlanıyor.
Haftasonu santralistanbul’da Peugeot’nun sponsorluğunda gerçekleşecek organizasyona ilgi yoğun. Athena’nın ön grup olarak çıkacağı etkinliğin ‘Kategori 2’ ve ‘Kategori 3’ biletleri bir süre önce tükenmişti. Sahne önü kategorisindeki biletlerin ise büyük bir bölümünün satıldığı duyuruldu. Atina’daki konserde açılışı ‘Monarchy of Roses’, ‘Can’t Stop’ ve ‘Scar Tissue’ ile yapan Red Hot Chili Peppers, finalde ‘Give It Away’ ve ‘Around the World’ gibi bilindik parçaları çalarken, Türkiye konserinde de benzer bir setlist ile sahneye çıkması bekleniyor.

Neslihan Darnel en önde
Öte yandan grubun bas gitaristi Flea’nın Twitter’dan ilan -ı aşk ettiği milli voleybolcu Neslihan Darnel, konseri eşiyle birlikte en ön sıradan izleyecek. Bu arada cumartesi günü İstanbul’un üç farklı noktasından ücretsiz servisler kaldırılacak. Mecidiyeköy, Karaköy ve Taksim’den gün boyunca hareket edecek olan servisler, etkinlik bitene kadar müzikseverlere hizmet verecek.