Survivor mahkemede devam edecek!

Survivor mahkemede devam edecek!
Survivor mahkemede devam edecek!
Acun Ilıcalı ve ekibinin Survivor elemeleri sırasında yarışmacıları yönlendirdiğini iddia eden Merve Büyüksaraç, dün bir açıklama daha yaptı. Acun Medya hukuki süreci başlattı

TV8’de yayımlanan ‘Böyle Bir Şey Var mı?’ programına katılan ünlü manken, “Adada ne ateş yakabiliyorduk ne de balık tutabiliyorduk. Vücut direncimiz düşmesin diye bize yemek veriyorlardı” dedi. Yarışmada büyük haksızlığa uğradığını ve insanların Acun Medya ’dan çekindiğini iddia eden Büyüksaraç, Acun Medya’dan haftalık ödeme aldım. Paramı çok düzgün ödediler. SMS’lerin nereye gittiği belli değil. Noter diyorlar, hangi noter ismi belli değil. Gizlilik Sözleşmesi’nde yaşanları anlatmamız yasak. Ben bunu ihlal ediyorum, göze aldım. Aykırı hareket etmenin bedeli 100 bin TL” dedi.

Acun Medya: Yaptığı çok kötü ve cahilce
Acun Medya ve yarışmacı arkadaşları suskunluklarını bozdu. Acun Medya'dan yapılan açıklama şöyle: "Yaklaşık 2 ay önce Survivor’dan elenen ve her nedense bugünlerde açıklamalar yapan Merve Büyüksaraç’ın tavrını bugüne kadar görmezden geldik ve hoşgörüyle karşıladık. Söz konusu kişi bu tutumunu sürdürerek, kurumumuzu ve diğer Survivor yarışmacılarını hedef alan bir iftira kampanyası oluşturma gayreti içine girmiştir. Şöhret sahibi olmak bir insanın yaşamdaki amaçlarından biri olabilir. Bu konuda tutkulu bir heves göstermesi de bir ölçüye kadar anlaşılabilir. Ancak ucuz ve bayat iftira kampanyaları düzenleyerek ve kurum ve kişileri zan altında bırakarak bu arzuyu gerçekleştirmeye çalışmak, en hafif ifadeyle kötü ve cahilce bir yöntemdir. Acun Medya olarak, kurumumuz ve Survivor’a katılan yarışmacılarımızı töhmet altında bırakan söz konusu kişiyle ilgili hukuki girişimlere başladığımızı da kamuoyu ile paylaşmak isteriz."