Yakıştı mı Britney!

Yakıştı mı Britney!
Yakıştı mı Britney!
2 çocuk annesi yıldızın tırnak yeme alışkanlığı feci boyutlarda.

Amerikan televizyonlarında gösterilen X Factor şovunun jürisine katılan Britney Spears , fit görüntüsü yerine yenmiş tırnaklarıyla konuşuldu.

15 milyon dolar alarak X Factor’ün jürisine dahil olan Britney Spears, bir süredir fazla kilolarıyla, 2008’de geçirdiği sinir kriziyle ve alkol alışkanlığıyla gündeme geliyordu. Ancak programın New York’taki tanıtım toplantısında kameralara mini elbisesiyle poz veren Spears’ın sportif görüntüsü yerine, yenmiş tırnakları konuşuldu.

30 yaşında ve 2 çocuk annesi olan Spears, 4 yıl önce bir röpörtajda bu konudan yakınmıştı. Tırnaklarını yeme alışkanlığından kurtulması gerektiğini ifade eden yıldız, “Bunu yapmayı bırakmam lazım! Bu kadar endişe etmesem iyi olacak, çünkü her şeye endişelenip duruyorum” demişti. (Daily Mail)


  http://www.radikal.com.tr/108819710881971

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  aha - TC yorgunu

  American rüyasının vücut bulmuş hali, uyuşturucu bağımlısı trilyoner bir pop yıldızını, ortadoğuda bir 3. dünya ülkesinin diliyle yargılıyoruz: yakıştı mı kızım cık cık cık diye. bizim mahallenin baskısı oralara uğramaz bizi darladığıyla kalır bilginize