Yaşıyla eşine fark atan ünlüler

Yaşıyla eşine fark atan ünlüler
Yaşıyla eşine fark atan ünlüler
Meltem Cumbul'un kendisinden 12 yaş küçük Ali Can Özbaş ile evlenmesi magazin gündeminin zirvesine oturmakla kalmadı kendisinden yaşça küçük kişilerle evlenen diğer ünlü isimleri de akla getirdi.

Radikal.com.tr


Pırıltılı dünyalarda, yaş farkının her zaman o kadar da önemli olmadığını gösteren ünlü çiftleri derledik. İşte kimi çoluk çocuğa karışıp mutlu sonla biten, kimi birkaç ayda sona eren hikayeler…

PINAR ALTUĞ - YAĞMUR ATACAN:
2008 yılında Maslak'taki Refresh The Venue'de 400 davetlinin katıldığı törenle evlendiler.Yağmur Atacan, babasının işleri nedeniyle nikahına gelmediğini söylerken, heyecanlı olduğu gözlenen Pınar Altuğ ise, "Ömrümün sonuna kadar 'Atacan' soyadını taşıyacağım" demişti. Çiftin şuan Su isminde bir kız çocukları var.

DEMİ MOORE - ASHTON KUTCHER: 
2003 yılının Mayıs ayında birlikte olmaya başlayan çift, 2 yıl sonra 2005’de Beverly Hills’de gizlice evlendi. Demi Moore’un üç kızı, eski eşi Bruce Willis, Lucy Liu, Soleil Moon Frye ve Jason Goldberg’in aralarında olduğu, yakın arkadaş ve aile çevrelerinden oluşan yaklaşık 100 kişilik davetli katıldı. Demi Moore ve Ashton Kutcher’ın Hailey, Idaho, Los Angeles ve Californiya’da evleri var. Son aylarda çıkan aldatılma dedikodularına daha fazla dayanamayan ünlü yıldız Demi Moore şok bir açıklama ile boşanacağını itiraf etti.

MİRO SORVİNO - CHRİSTOPHER BACKUS: 
Ağustos 2003'de arkadaşlarının sessiz sinema partisinde tanışan aktör Christopher Backus ile Sorvino bu karşılaşmadan bir ay sonra nişanlandı ve 11 haziran 2004'te Santa Barbara, Kaliforniya'da adliye sarayında evlendi .Çiftin Mattea Angel (4 kasım 2004) isminde bir kızları ve Johnny Christopher King (29 mayıs 2006) isminde bir oğulları var.

EVA LONGORİA - TONY PARKER: 
Fransız oyun kurucu Tony Parker, uzun süredir birlikte olduğu ve Umutsuz Ev kadınları dizisiyle ünlenen Meksika asıllı ABD'li aktrist Eva Longoria ile 2007de yaşamını birleştirdi.
Paris'de Louvre müzesinin karşısındaki Saint-Germain-l'Auxerrois kilisesinde yapılan nikah törenine spor ve sinema camiasından çok sayıda ünlü isim katıldı. Çiftin nikahını Paris Belediye Başkanı Bertrand Delaone kıydı.

SUSAN SARADON - TIM ROBBINS :
Bull Durham (1988) filminin setinde tanışıp birbirine aşık olan, beraber olup asla evlenmeyen iki ünlü yıldızların aşkları, çocuk sahibi olma yoluna kadar devam etti. 2008 yazında ilişkilerini noktalayan çiftin ayrılığının nedeninin ihanet olduğu söylentileri uzun zaman medyada dolaşmıştı.

SEDA SAYAN - ONUR ŞAN:
Seda Sayan, kendinden 20 yaş küçük olan Onur Şan ile 2008 şubatında Çırağan Sarayı`nda evlendi.. Onur Şan'ın amcası bu evliliğe şiddetle karşı çıkmıştı. İstanbul Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığı nikah, Çırağan Sarayı'nın geceliği 20 bin euroluk boğaz manzaralı sultan suitinde gerçekleşti.
Nikaha çiftin yakın aileleri yanında Gülben Ergen, Semra Özal, İbrahim Tatlıses, Ceylan, Stelyo Pipis, Öykü Serter de katıldı. Onur Şan’ın kendisini aldattığını öğrenen Seda Sayan, boşanmaya karar verdi ve 2010 şubatında tek celseyle boşandılar.

BÜLENT ERSOY- ARMAĞAN UZUN :
Bülent Ersoy Star TV’de jüri üyeliği yaptığı Popstar’ın yarışmacılarından Armağan Uzun ile 07.07.2007'de Çeşme’de evlendi.Çiftin nikahını, Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur'un kıydığı bildirildi. Müzikli-yemekli gecede, davetlilerin genellikle Armağan Uzun'un akrabaları olduğu kaydedilirken, Bülent Ersoy'un yakın arkadaşı Çeşmeli şarkıcı Kurtul Akın da bu gecelerinde çifti yalnız bırakmadı. 20 günlük evliyken İzmir'de genç bir kadınla görüntülenen eşi Armağan Uzun'un sadakatsiz olduğunu neden gösteren Ünlü Diva Bülent Ersoy, boşanma davası için mahkemeye başvurdu ve boşandılar.