16 bin 282 YTL'ye Logan Collection

Dacia, yeni Logan Collection modeliyle ürün gamını modernleştirerek yeniledi. Yeni döşemeler, renkler, kristal stop lambaları ve dışarıdan butonla açılabilen bagaj kapağıyla Logan Collection'da ayrıntılara gösterilen özen arttı.

İSTANBUL - Dacia, yeni Logan Collection modeliyle ürün gamını modernleştirerek yeniledi. Yeni döşemeler, renkler, kristal stop lambaları ve dışarıdan butonla açılabilen bagaj kapağıyla Logan Collection'da ayrıntılara gösterilen özen arttı. Yeni Collection modelinin lansmanında, özel dış giydirmeler içeren ve özel olarak 1.6 16v motorla donatılan üst gam Prestige versiyonu da yer alıyor. 5750 d/d'da 105 hp güç üreten Renault kökenli motor Logan'a yüksek performans kazandırıyor.
Araç, 16 bin 282 ile 27 bin 695 YTL arasında değişen fiyatlarla satışa çıktı. Yeni Logan Collection modelinin iç mekânında, orijinal dizaynlı ve kaliteli yeni döşemelerle uyumlu yeni paspaslar kullanıldı. Tüm versiyonlarda yeni tip ergonomik vites kolu yer alıyor.
Kasa rengi radyatör
Yeni Logan Collection, sökülür takılır panelli ve RDS işlevli, kaset, opsiyonel olarak CD veya MP3 okuyuculu, CD fonksiyonlu Blaupunkt marka yeni bir radyo serisiyle donatıldı. Ön bölümde, radyatör ızgarası da tamamen kasa renginde boyandı. Bu değişikliklere paralel olarak araçta, opsiyonel olarak 15 inçlik yeni alaşımlı jantlar sunuluyor. Ayrıca, dört yeni metalik renk mevcut: Elmas mavisi, platin gri, füme ve kum beji.
Prestige versiyonuyla Logan üst gamı zenginleştirildi. Deri direksiyon simidi, deri vites kolu topuzu ve yeni sayaç fonu tasarımı özel olarak Prestige sürücüsüne ayrılmış olan ayrıntılardan bazıları. Prestige versiyonunun karoserisi de aynı şekilde farklı ve ayrıcalıklı bir görüntü sergiliyor. Ön ve arka tamponlarıyla kapı kolları ve yan koruma bantları ve özel tasarımlı dış dikiz aynaları da kasa renginde boyanıyor.