16. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ'de yapılıyor

16. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ'de yapılıyor
16. Yönetim Bilimleri Kongresi İTÜ'de yapılıyor
15 yıldır aralıksız gerçekleştirilen Yönetim Bilimleri Kongresi'nin 16.'sı 12-14 Mart 2014 tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek.

RADİKAL – İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından Turkcell Profesyoneller Kulübü Ana Sponsorluğunda düzenlenen ve bu yıl 16.'sı gerçekleştirilecek olan Yönetim Bilimleri Kongresi, her yıl 62 farklı üniversiteden 800 kişilik katılımcıya ve internet üzerinden 30.000 kişiye ev sahipliği yapıyor. Oturumlar, Vaka Çalışmaları, Kariyer Alanı, ADmind ve Kapanış Gecesi olmak üzere 5 ana bölümden oluşan Kongrenin amacı, öğrenciler ve iş dünyası arasında köprü kurarak, “dünyada trend olan yönetim konuları hakkında bilgi paylaşımına olanak vermek ve kariyer planlaması yapmakta olan öğrencilere yol göstermek”.

Yönetim Bilimleri Kongresi kapsamında Türkiye ’nin ve Dünya’nın gündemindeki konular ilgili firma temsilcileri ve sektörün önde gelen isimleri tarafından ele alınacak.

Kongrede katılımcılarla bir araya gelecek isimlerden bazıları şöyle: Sabiha Gökçen Havalimanı İşletmeleri İnsan Kaynakları Direktörü Ahmet Hakan Arslan, Coca-Cola Türkiye Gazsız İçecekler Genel Müdürü Can Arcasoy, ATA Finans Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Demirel ve Fedex Express Türkiye Direktörü Ali Gürdal, LC Waikiki Genel Müdürü Yenal Gökyıldırım.

16. Yönetim Bilimleri Kongresi’ne ilişkin ayrıntıları

http://www .facebook.com/ YBKongresi sayfasından ve ybk.org.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

bigPara.com