23 ilde 284 arsa açık arttırma ile satışta

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul , Ankara , İzmir, Bursa ve Gaziantep gibi metropol illerin de aralarında bulunduğu 23 ilde açık arttırmayla 284 arsayı satışa çıkarıyor. Yüzde 15 peşin ve 60 ay vade imkânıyla satışa çıkacak arsaların çoğunluğu Ankara’da.
TOKİ’den yapılan yazılı açıklamaya göre, 4 Eylül ’de düzenlenecek açık artırmayla 284 arsa satışa çıkarılacak. Müzayede, Eskidji firmasının İstanbul’daki merkezinde saat 14.00’te gerçekleştirilecek. Satışa çıkan arsalardan almak isteyenler ‘www.eskidji.com’ internet adresinden de teklif verebilecek.
23 ilde satışa sunulan 284 arsanın önemli kısmı Ankara’da. Gölbaşı’nda 45, Yenimahalle’de 27, Polatlı’da 123, Kazan’da 14, Sincan’da 7, Keçiören’de 3, Etimesgut’ta 1, Çankaya’da da 1 olmak üzere Ankara’da 221 arsa satılacak. Arsalardan 2’si de İstanbul’da. Başakşehir Kayabaşı’ndaki özel ortaöğretim arsası ve Kartal’daki arsa satışa çıkan gayrimenkuller arasında bulunuyor. TOKİ’nin açık arttırmayla satışa çıkardığı arsalar için hem peşin hem de vadeli teklifler alınacak. {AA}

bigPara.com