29 Ekim'de Sheraton Çeşme'de konaklayan Roma'da tatil yapacak

29 Ekim'de Sheraton Çeşme'de konaklayan Roma'da tatil yapacak
29 Ekim'de Sheraton Çeşme'de konaklayan Roma'da tatil yapacak

Sheraton Çeşme Oteli Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İskender Dilek, müşterilerine 2014?te dünya turu hediye edeceklerini söyledi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda Sheraton Çeşme'de üç gece konaklayan herkes Sheraton Roma'da iki gece üç gün tatil yapacak

İSTANBUL - İyi bir yaz sezonu geçiren Sheraton Çeşme, sonbahar/kış sezonunu da hareketlendirmek için çalışmalara başladı.  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Sheraton Çeşme’de üç gece konaklayan herkes Alitalia Havayolları ile Sheraton Roma’da iki gece üç gün tatil yapma şansına kavuşacak. Kampanya sayesinde otelin 398 odasını doldurmayı hedeflediklerini söyleyen Sheraton Çeşme Oteli Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İskender Dilek, kampanya hakkında şu bilgiyi verdi:
“29 Ekim’de sadece 705 TL karşılığında üç gece otelde konaklayanlar Alitalia’nın ücretsiz uçak biletiyle birlikte Sheraton Roma’da kahvaltı dahil iki gece üç gün tatil yapma imkânına sahip olacak. Ayrıca bu kampanyayı kış boyunca da sürdüreceğiz. 1 Kasım 2009- 30 Mart 2010 tarihleri arasında 725 TL karşılığında beş gece konaklayan herkes aynı yurt dışı kampanyasından kış boyunca da yararlanma imkânını elde edecek.” 

Ramazandan etkilenmedi
Ramazan dönemini hareketlendirmek için yaptıkları kampanyanın büyük ses getirdiğini ifade eden İskender Dilek, “20-30 Ağustos tarihleri arasında hayata geçirilen ikisi bir arada iki hediye tatil projesiyle sonuç beklenenin de üzerine ulaştı. 290 kişi bu promosyondan yararlandı. Bu inanılmaz promosyonda Avrupa tatili ve Şeker Bayramı’nda Antalya tatili Sheraton Çeşme’yi ayrı bir kulvara ve çok yukarılara taşadı” diye konuştu.
Bugüne kadar Sheraton Çeşme’nin kampanyalarından 2 bine yakın kişinin yararlandığını ifade eden Dilek, yıl sonuna kadar toplamda 3 bin kişiyi yurtdışına tatile götürmeyi amaçladıklarını, önümüzdeki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Kurban Bayramı ve yılbaşını da hesaba katınca bunun hiç de zor olmadığını anlattı. Bu yıl Sheraton Çeşme’de yedi gece konaklayan herkese Viyana, Prag, Salzburg, Roma ve Milano’da tatil imkânı sunduklarını belirten Dilek, önümüzdeki yıl bu şehirlere Newyork, Barselona ve Zürih’i de dahil edeceklerini anlattı. 

Sırada Bangkok var
İskender Dilek, müşterilerine 2012 yılında Bangkok ve Phuket, 2014 yılında da Dünya Turu hediye edeceklerini anlattı. Önemli bir müşteri portföyüne sahip olduklarını belirten Dilek, her kampanyada 1 milyon e-posta, 200 bin de kısa mesaj gönderdiklerini söyledi. (Radikal)