30 TL'ye herşey dahil uçak bileti

30 TL'ye herşey dahil uçak bileti
30 TL'ye herşey dahil uçak bileti
SunExpress'in 28 Kasım 2010 tarihinde başlatacağı "Kış Güneşi" kampanyası ile 20 Mart 2011 tarihine kadar yapılacak tüm iç hat uçuşlarında vergiler dahil 29,99 TL'ye uçulabilecek.

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre SunExpress, kış sezonunu yolcularına hesaplı uçuş fırsatı sunacağı ''Kış Güneşi'' adlı yepyeni bir kampanyayla karşılıyor. 2010-2011 kış tarifesi kapsamında, 20 Mart 2011 tarihine kadar yapılacak tüm iç hat uçuşlarında geçerli olacak kampanyada, yalnızca pazar günleri duyurularak satışa açılacak uçuşlar için sunulacak toplam 100 bin bilet, her şey dahil 29,99 TL'den alınabilecek.

Biletler, SunExpress'in ''www.sunexpress.com'' adresli internet sitesinden ve ''444 0 797'' numaralı çağrı merkezinden satışa sunulacak.

Kampanyalı biletlerin geçerli olduğu uçuşlar, her hafta pazar günü internet sitesi üzerinden duyurulacak ve 24 saat kampanyalı satışlara açık kalacak. 28 Kasım Pazar günü başlayacak kampanya dahilinde satılan biletlerde iptal ve değişiklik yapılamayacak.

SunExpress 2010-2011 kış tarifesi kapsamında, İstanbul Sabiha Gökçen'den Adana, Antalya, Diyarbakır , Erzurum, Erzincan, Gaziantep, Hatay, İzmir , Kars, Mardin, Samsun, Trabzon ve Van'a, İzmir'den Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, İstanbul Sabiha Gökçen, Kars, Kayseri, Malatya, Mardin, Samsun, Trabzon ve Van'a, Antalya'dan ise Adana, Gaziantep, İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir, Samsun, Trabzon ve Van'a tarifeli seferler düzenliyor. AA

bigPara.com