Aileler için konforlu Quest

2006 Chicago Auto Show fuarında sergilenen 2007 Nisan Quest, 2004 yılındaki modelin geliştirilmiş versiyonu olarak dünyaya tanıtıldı.

2006 Chicago Auto Show fuarında sergilenen 2007 Nisan Quest, 2004 yılındaki modelin geliştirilmiş versiyonu olarak dünyaya tanıtıldı. Quest'in kaputunun altında Nissan'ın sedanlarında kullanılan standart 240 hp'lik 3.5 lt V6 motor, 5 otomatik şanzıman var.
Quest'in içi sürücülerin fikirlerinden yola çıkarak tasarlandı. Orta sınıf yedi kişilik büyük aile otomobili olan yeni Quest'in koltuk başlıkları otomatik olarak isteğe göre hareket edebiliyor.
Toyota'dan dev pick-up Tundra
Fuarda Toyota Tundra dünyaya ilk kez tanıtıldı. Toyota Motor Grup Başkanı ve Genel Müdür Jim Lentz, 'Yeni Tundra doğru bir yapıya sahip küçük kamyonlarda en çok tetcih edilen pick-up'ların dizaynına sahip' dedi. Toyota Motor Satış Grup Başkanı Jim Press "Yeni Tundra, Toyota'nın tarihindeki en büyük, en cesur, en kusursuz pick-up" olduğunu belirtti. Tundra'da 5.7 lt iForce V8 motoru, 6 otomatik vites kutusuna sahip. Tundra, Toyota tarihinde en uzun ve en geniş kapasitesi en yüksek tek pick-up.