Akbank'tan, Rock'n Coke'a 300 kişilik ekip

Rock'n Coke Festivali'nde para yerine geçecek olan ve önceden yükleme yapılacak exi26 CardRock için Akbank 300 kişilik kadro oluşturdu. Festivale katılacak olanların yiyecek ve...

İSTANBUL - Rock'n Coke Festivali'nde para yerine geçecek olan ve önceden yükleme yapılacak exi26 CardRock için Akbank 300 kişilik kadro oluşturdu. Festivale katılacak olanların yiyecek ve içecek harcamalarını yapacağı karta gezici ekipler sayesinde festival alanında da sahip olunabilecek. 50 ve 100 YTL tutarındaki exi26 CardRock için çalıntı riski de bulunmuyor.
Akbank Bireysel Bankacılık Pazarlama Bölüm Başkanı Cem Muratoğlu, "Kartınızı kaybettiğinizi fark ettiğiniz anda kartı alırken size verilen slipi dolum kasasına getirmeniz yeterli. Kaybettiğiniz kartın içindeki paranız yeni karta yükleniyor. exi26 CardRock know-how'ı tamamen Akbank'a ait mükemmel bir çözüm" diye konuştu. Cem Muratoğlu, festival bitiminde Exi26 CardRock'larda harcanmayan bakiyelerin hak sahibine iadesinin, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Akbank şubelerinden yapılabileceğini söyledi.