Anadolu Sigorta acenteleriyle buluştu

Anadolu Sigorta'nın her yıl belirli üretim ve başarı düzeyine ulaşan acentelerinin davet edildiği ve bu sene eşli katılımla düzenlenen geleneksel acenteler toplantısı Lares Park Lara/Antalya'da gerçekleştirildi.

Anadolu Sigorta'nın her yıl belirli üretim ve başarı düzeyine ulaşan acentelerinin davet edildiği ve bu sene eşli katılımla düzenlenen geleneksel acenteler toplantısı Lares Park Lara/Antalya'da gerçekleştirildi. Anadolu Sigorta'nın ülke çapındaki geniş üretim ağını oluşturan ve Türkiye'nin dört bir yanından gelen acenteleriyle Anadolu Sigorta üst yönetimi, bölge müdürleri ve teknik müdürler bu toplantıda buluştu.
Bu yıl 180 Türkiye İş Bankası şubesi ve bölge müdürleri 10-12 Mayıs tarihleri arasında, 250 profesyonel acente ise 12-14 Mayıs tarihlerinde geleneksel olarak yapılan toplantıya katıldı.
2006 hedefleri aktarıldı
Genel müdür Mustafa Su'nun acentelerle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduğu ilk organizasyon niteliği taşıyan toplantı, Mustafa Su'nun, 2005 yılı değerlendirmeleri ve 2006 yılı hedeflerini aktardığı konuşmasıyla başlayıp acentelerin değerlendirmeleriyle devam etti.
Düzenlenen gala yemeğinde, şirketin belirlediği başarı kriterlerini 2005 yılında yakalamış olan acenteler ödüllerini alırken, 15, 20 ve 30 yıldır Anadolu Sigorta ile hizmet veren acenteler de madalya ve plaketle ödüllendirildi. Öte yandan, başarılı isimlerin kupayla ödüllendirildiği tenis, futbol ve tavla turnuvalarıyla de organizasyonda renkli anlar yaşandı.