Antalya'daki ağaç evleri 20 yaşını doldurdu

Türkiye'de her şey dahil sistemiyle çalışan deniz kenarındaki dev tatil köyleri ve beş yıldızlı oteller dışında alternatif turizmin de yapılabileceğini gösteren en önemli örneklerden...

İSTANBUL - Türkiye'de her şey dahil sistemiyle çalışan deniz kenarındaki dev tatil köyleri ve beş yıldızlı oteller dışında alternatif turizmin de yapılabileceğini gösteren en önemli örneklerden biri olan Kadir's Top Tree Houses (Kadir'in Ağaç Evleri), yılbaşında 20'nci yılını kutlamaya hazırlanıyor. Olympos'un alternatif turizmde dünyada tanınmasına öncülük eden ve ağaç evlerin mimarı olan Kadir's Top Tree Houses'ın sahibi Kadir Kaya, "20 yıldır olduğu gibi bu yıl da yeni yıla Olimpos'ta dostlarımızla merhaba derken 20'nci yılımızı da kutlayacağız" dedi.
Dünyanın önde gelen alternatif turizm dergilerine kapak olan Kadir'in Ağaç Evleri, Discovery Channel ve National Geographic gibi televizyon kanallarına konuk olurken aynı zamanda 'Dünyanın en iyi hosteli' ödülünü de aldı. 'Medeniyetler Buluşması'nın yıllardır Olimpos'ta gerçekleştirildiğini kaydeden Kadir Kaya, "Dünyanın dört bir tarafından gelen gençler burada kendiliğinden bir medeniyetler buluşması oluşturuyor" dedi.