Arçelik çalışanlarından eğitime destek

Arçelik ile Eğitimde Gönül Birliği programı kapsamında öğrencilerin bireysel gelişimine katkı sağlamak üzere tasarlanan 'Bizim Odalar'a bir yenisi daha eklendi.

İSTANBUL - Arçelik ile Eğitimde Gönül Birliği programı kapsamında öğrencilerin bireysel gelişimine katkı sağlamak üzere tasarlanan 'Bizim Odalar'a bir yenisi daha eklendi. Arçelik çalışanları tarafından hazırlanan Mudurnu Yatılı İlköğretim Okulu'ndaki 'Bizim Oda', 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda öğrencilere armağan edildi.
Yatılı İlköğretim Bölge Okulları öğrencilerinin ders dışındaki zamanlarını değerlendirdikleri aynı zamanda eğlenirken, öğrendikleri, dolaylı eğitim mekânları olarak tasarlanan 'Bizim Odalar', pek çok eğitici malzemelerle donatılıyor Öğrencilerin kendilerini geliştirebilmeleri ve bu mekânları verimli kullanmaları için 'Bizim Odalar' rehber öğretmenler eşliğinde uygulanan eğitim programıyla destekleniyor.
Açılışta konuşan Arçelik Pişirici cihazlar ürün direktörü Mehmet Savaş, Arçelik A.Ş. adına iki yıldır sürdürülen ve yatılı ilköğretim bölge okullarında eğitim gören öğrencilerin bireysel gelişimine katkı sağlamayı hedefleyen programa inancının tam olduğunu söyledi. Savaş, "Arçelik, çalışanlarıyla, yetkili satıcıları, servisleri ve yan sanayiyle büyük bir aile. Bu ailenin her ferdi eğitim gönüllüsüdür" dedi.