Arçelik kirleri buharlaştırıyor

Arçelik, yeni ürünü buharlı temizleme cihazı Buharika'yı piyasaya sundu. Ürün, hiçbir kimyasal madde kullanmadan sadece 100 derecenin üzerinde buhar sıcaklığı ile bebek ve...

İSTANBUL - Arçelik, yeni ürünü buharlı temizleme cihazı Buharika'yı piyasaya sundu. Ürün, hiçbir kimyasal madde kullanmadan sadece 100 derecenin üzerinde buhar sıcaklığı ile bebek ve çocuk odalarından otomobile, her türlü zemin ve döşemeden panjur ve jaluzilere, cam ve perdeden çiçeğe ve mücevherlere kadar birçok farklı yüzeyde hijyenik temizlik ve deodorizasyon sağlıyor.
Sadece buhar gücü kullanan ürün, omuzda taşınabilme özelliği ve fırça, sünger, keçe, cam silici, mikrofiber havlu, üçgen fırça gibi aksesuvarları ile temizliğe hız kazandırıyor. Arçelik Buharika, 100 derecenin üstünde buhar sıcaklığı ve farklı eşyalar için özel fırçaları ve püskürtücüleri ile bebeklerin mama sandalyesi, mama kabı, biberon ve oyuncaklarını temizlerken kimyasal maddelerin zararlı etkilerinden koruyor. Banyo ve mutfak duvar fayansları, Buharika'nın buhar gücü ile pırıl pırıl olurken, koku, kir ve mikroorganizmalardan da arınıyor. Benzer bir şekilde mutfakta da temizlenecek yüzeylere püskürtülen sıcak buhar kirleri, yağları kabartarak, silinerek temizlemeye uygun hale getiriyor. Bu işlemle mutfaktaki mikroorganizmalar da büyük ölçüde ölüyor ve kötü kokular yok oluyor.
Buharika, otomobillerin motorunu, jantları, koltukları ve bisikletleri temizlerken de kolaylık sağlıyor. Temizlik esnasında uygun aksesuvarla temizlenecek yere buhar püskürtmek ve ardından da kuru bir bezle ya da Buharika'nın uygun parçalarıyla silmek yeterli oluyor. Buharika'nın fiyatı 195 YTL. İki yıl garantili ürün Arçelik bayilerinde peşin fiyatına beş taksitle satılıyor.