Avea 'dokun bana' dedi

Avea 'dokun bana' dedi
Avea 'dokun bana' dedi
Avea, kendi markasını taşıyan ilk akıllı telefon "Avea inTouch"ı tanıttı. Firma telefonu 4 farklı teklif seçeneği ile tarifeye ek ayda 1 TL'den den başlayan fiyatlar ile satışa çıkacak.

EKONOMİ SERVİSİ

Avea kullanıcıları inTouch’a, peşin fiyatına 399 TL’ye ya da taahhüt vererek; internet paketli teklif, herşey dahil teklif veya tarifelerine ek 1 TL den başlayan teklif seçeneklerinden faydalanarak sahip olabilecekler. Kampanya kapsamında Avea inTouch sahibi Avealılara ayrıca, AveaMüzik’ten 200 şarkı, 3 ay boyunca 1 GB internet ve Tivibu cep aboneliği de hediye edilecek.

Avea inTouch’ın tanıtım toplantısında konuşan Avea CEO’su Erkan Akdemir; yüzde 22’lik oranla en yüksek akıllı telefon kullanıcı oranına sahip operatör olduklarını söyledi. Yaptığı konuşmada dünyada 2012’nin ilk 9 ayında akıllı cep telefonu satış adedinin 478 milyona ulaştığına dikkat çeken Akdemir, 2012 yılı ilk 9 aylık sonuçlarına göre Türkiye ’de akıllı cep telefonu satış adetlerinin ise yüzde 45 artış göstererek 3.72 milyona ulaştığına dikkat çekti.
Tarife ve kampanyalarda oyunu yeniden kurup, rekabeti yeniden şekillendiren Avea’nın, tüketici odaklı hareket ederek cep telefonu pazarındaki payını %19’a yükselttiğinin altını çizen Avea CEO’su, “Türkiye’deki toplam cep telefonları satış adedi içerisinde akıllı cep telefonlarının payı yüzde 42 oldu. Yani gidecek daha çok yolumuz ve potansiyelimiz var. Çünkü insanlar avuç içlerine sığan akıllı telefonları ile işlerini takip etmeyi, ödemelerini yapmayı, sosyal medyaya girmeyi, resim ve video çekmeyi, internete bağlanmayı, televizyon ve film seyretmeyi sevdiler. Bu yüzden de teknoloji insanların hayatının her noktasında daha fazla var olmaya başladı” dedi.

Avea inTouch Teknik Özellikler
*114x56.5x11.9 mm boyutlarında
*130 gram olan akıllı telefon
*Android işletim sistemi
*480x800 çözünürlüklü 3.5 inç’lik dokunmatik ekran
*600 MHz işlemcisi
*3.2 MP kamera
*512 MB RAM
*32 GB hafıza kartı

bigPara.com