Avea, gençlerle buluşacak

Avea ve PlayStation, gençleri eğlence ve futbolla buluşturmak amacıyla 6 Mart-7 Nisan tarihleri arasında 'Sanal Futbol Turnuvası' düzenliyor.

İSTANBUL - Avea ve PlayStation, gençleri eğlence ve futbolla buluşturmak amacıyla 6 Mart-7 Nisan tarihleri arasında 'Sanal Futbol Turnuvası' düzenliyor. Üniversite öğrencisi gençlerin stres dolu eğitim yılı içinde eğlenceli vakit geçirmesini amaçlayan 2006 Üniversitelerarası Avea PlayStation Turnuvası İstanbul ve Ankara'da toplam 10 üniversitede gerçekleştirilecek. Üniversitelerde kurulan Avea standlarına başvuran, avantajlı Avea hattı açtıran ya da var olan Avea hattına 250 kontör alan tüm gençler sanal futbolun bir numarası olma imkânını yakalıyor. Sanal futbol tutkunları turnuvaya katılmaya hak kazanmalarının ardından kendi takımlarını kuracak ve kendilerine özgü taktikler verecek, hatta takımlarının isimlerini değiştirebilecek. Kampüslerde kurulan dev ekranlarda rakipleriyle kıyasıya mücadele edecek üniversitelilerin en iyileri eleme usulüyle bir üst tura geçecek.
7 Nisan final günü
Her üniversitenin birincisi, 7 Nisan'da yapılacak turnuva finalinde diğer üniversitelerin liderleriyle karşı karşıya gelecek. 7 Nisan'da en büyük kupayı alan üniversiteli, bir adet Sony TV sahibi olurken turnuva ikincisi PlayStation 2 PSP oyun konsolu, üçüncü ise Sony Walkman NW-A1000 kazanacak.