Avea'lılara yüzde 1 faizli kredi

İSTANBUL - Yapı Kredi’nin, Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası ile Avea faturalı bireysel hat sahiplerine özel yüzde 1 faiz oranıyla ihtiyaç kredisi sunduğu, kredi kullanan Avea hat sahiplerinin faturalarında 50 liralık indirim yapıldığı bildirildi.
Yapılan açıklamada, Avea ve Yapı Kredi işbirliği ile başlatılan ve 30 Eylül’e kadar geçerli olacak kredi kampanyası kapsamında, faturalı hat sahibi Avea’lıların yüzde 1 faiz ve maksimum 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi alabilecekleri belirtildi. Kampanyada ayrıca, ihtiyaç kredisini kullanan faturalı bireysel hat sahibi Avea’lıların faturalarında tek seferlik 50 liralık indirimin de yapıldığı dile getirilen açıklamada, kampanyadan yararlanmak isteyen Avea müşterilerinin, ‘Avea (boşluk) TC Kimlik Numarası’ yazarak, 4454’e SMS göndererek kayıt olabildikleri kaydedildi.
Yapılan açıklamada, Avea müşterilerinin, kredi başvurusu için Yapı Kredi şubelerine talep edilen evraklarlar son iki aya ait Avea hattı faturalarından birini, kamu çalışanıysa kamu kimliğini ibraz
etmelerinin yeterli olduğu ifade edildi. (Radikal)


  ETİKETLER:

  Avea

  ,

  İstanbul

  ,

  SMS