Aviva acentelerinden Bali ve Malezya'ya çıkarma

Aviva Sigorta bu yıl acenteler gezisini Bali ve Malezya'ya düzenledi. Tarihi ve doğal güzellikleriyle dünyanın önemli turizm merkezlerinden biri olan Bali'ye adeta bir çıkarma yapan...

Aviva Sigorta bu yıl acenteler gezisini Bali ve Malezya'ya düzenledi. Tarihi ve doğal güzellikleriyle dünyanın önemli turizm merkezlerinden biri olan Bali'ye adeta bir çıkarma yapan Aviva Sigorta yönetici ve acenteleri Kuala Lumpur'da Turizm Bakanı'nın da katıldığı bir yemek ve gösteriyle ağırlandılar. Aviva Sigorta'nın yedi günlük gezisinde önce tam günlük Kintemani Turu'na çıkan grup, tur esnasında ahşap oymacılık ve klasik Bali resimleri yapan sanatçı köylerini, Penelokan bölgesindeki aktif volkanı, lav kraterlerini ziyaret edip Batur Gölü'nün muhteşem manzarasını izlediler.
Genel değerlendirme
Bali'nin ünlü pirinç tarlalarını da gezen Aviva Sigorta ekibi ve acenteleri, daha sonra Sebatu Tapınağı'nı ziyaretleri sırasında ölümsüzlük iksiri Amerta kaynak suyundan da içti. Bali Hilton Otel'de yapılan acenteler toplantısında bir araya gelen acenteler, Aviva Sigorta Genel Müdürü Ertan Fırat ile sigorta sektörünün genel değerlendirmesini yaptı.