Aygaz'dan hediye otomobil

Aygaz'ın, tüm Türkiye'deki tüplügaz kullanıcılarına yönelik olarak hayata geçirdiği çekiliş kampanyasında ilk haftanın otomobil talihlisi hediyesine kavuştu.

İSTANBUL - Aygaz'ın, tüm Türkiye'deki tüplügaz kullanıcılarına yönelik olarak hayata geçirdiği çekiliş kampanyasında ilk haftanın otomobil talihlisi hediyesine kavuştu. 29 Temmuz 2005 tarihli çekilişte fabrika çıkışlı LPG'li benzinli 2005 model Fiat Albea, kampanyaya Kocaeli'nden katılan Mecnun Küçük'ün oldu. Aygaz tarafından düzenlenen, 18 Temmuz-6 Kasım tarihleri arasında 16 hafta boyunca devam edecek çekiliş kampanyası kapsamında Aygaz ev tüpü ve kamp tüpü kullanıcıları 16 adet fabrika çıkışlı çift yakıt sistemli hem LPG hem benzinle çalışabilen Fiat Albea ve 106 ekran Beko Plazma TV kazanma şansı yakalıyor. Kampanyaya Turkcell 2966'ya mesaj göndererek katılanlar milyonlarca kontör ve konuşma süresi de kazanabiliyor.
18 Temmuz-6 Kasım tarihleri arasında satılan her 12 kg'lık Aygaz ev tüpüyle beraber altı çekiliş hakkı değerinde mavi 'ev tüpü çekiliş kuponu' ve her 2 kg'lık Aygaz piknik tüpüyle beraber bir çekiliş hakkı değerinde olan sarı 'piknik tüpü çekiliş kuponu' Türkiye'nin her yerindeki Aygaz müşterilerine veriliyor.