Bayram: Bizimle uğraşılıyor

Kombassan Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Bayram, islami holdinglere para yatıranların sorunlarını araştırmak üzere kurulan TBMM Araştırma Komisyonu'nda herkesi suçladı.

ANKARA - Kombassan Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Bayram, islami holdinglere para yatıranların sorunlarını araştırmak üzere kurulan TBMM Araştırma Komisyonu'nda herkesi suçladı.
Komisyon, izinsiz para toplayan islami holdinglerin yöneticilerini dinlemeye, Bayram ile başladı. Konuşmasında basını da eleştiren Bayram, "Dokuz yıldır bizimle uğraşılıyor. Bu akşam da (dün akşam) Mehmet Ali Birand program yapacak, bizimle ilgili yalanlar söyleyecek" dedi. Bayram, "Mağdur ettiğimiz kimse yok" iddiasında bulunarak istediklerinde 'kağıt bedellerini' ödediklerini, 'parasının tamamını ver' diyen olursa, bir kısmını nakit, bir kısmını da gayrımenkul olarak ödediklerini savundu. 28 Şubat dolayısıyla önlerinin kesildiğini, 9 yıldır teşvik alamadıklarını belirten Bayram, işlerinin düzeltilmesi için emekli askerlerden rüşvet isteyenler olduğunu ileri sürdü. Ancak, isim vermekten kaçındı.