Beko tasarım ödülü aldı

Beko Elektronik'in 2004 yılı başında marka portföyüne dahil ettiği Grundig markası için özel olarak tasarladığı Grundig Vision 26 LCD TV, endüstriyel tasarım alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden Red Dot Tasarım Ödülü'ne layık görüldü.

İSTANBUL - Beko Elektronik'in 2004 yılı başında marka portföyüne dahil ettiği Grundig markası için özel olarak tasarladığı Grundig Vision 26 LCD TV, endüstriyel tasarım alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden Red Dot Tasarım Ödülü'ne layık görüldü. Beko Elektronik Endüstriyel Tasarım Ekibi'nce tasarlanan ürün estetik, fonksiyonellik, ergonomi, ürün kalitesi, çevre duyarlılığı gibi kriterler doğrultusunda yapılan değerlendirmede teknolojiyi, özgünlük, zarafet ve duygusallık gibi özelliklerle bütünleştiren tasarımıyla Red Dot Tasarım Ödülü'nü almaya hak kazandı.
Grundig Vision 26 LCD TV, Dijital Detay Geliştirme, Dijital Renk Keskinliği Artırma, 3D Görüntü Filtresi, Dijital Gürültü Azaltma, Dijital Hareket Denetleyici gibi özellikleriyle parlak ışıklı mekânlarda bile canlı renkler ve keskin görüntü kalitesi sunuyor.