Benzine 10 kuruş zam geldi

Benzine 10 kuruş zam geldi
Benzine 10 kuruş zam geldi
95 VE 97 oktan benzin fiyatlarına 10 kuruş zam geldi. Zamlı tarife bugün saat 24.00'ten sonra geçerli olacak

Gelen zamla birlikte İstanbul 'da ortalama 4.43 liraya satılan benzinin fiyatı 4.53 TL'ye çıkacak.( hürriyet )

bigPara.com

  ETİKETLER:

  Hürriyet

  ,

  İstanbul

  http://www.radikal.com.tr/108114210811424

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Benzine Zam - aksanmeister

  Bu habere o kadar alıştık ki,yapılmadığında neden diye sorar olduk.En kolay çözüm her zaman akaryakıta zam olmuştur.Batının İran a ambargosu benzin zammı olarak vatandaşa yansımaktadır.Yetkililerin başka çözüm yolları yoktur diye düşünüyorum.

  dünyada yaşam değil vergi var - sedat72

  yaşamımızın %75 i vergileri ödemek için çalışmakla geçiyor. kazandığın maaşından vergi alırlar, üstüne gıda malzemesi alırsın vergi alırlar, iletişim kurarsın vergi alırlar, eğlenirsin vergi alırlar, okula gidersin haraç alırlar, öğrenmek için kitap alırsın vergi alırlar,arabanın yakıtından vergi alırlar, yollara vergi odersin üstüne vergi ödediğin yolda parketmek için park parası alırlar. ev vergisi, faturalara yansıyan vergiler, vergiler, vergiler....orta çağ avrupasından farklı olarak insanların tepelerinde bekleyip kırbaç sallayan çavuşlar yok sadece. 70 milyon kuzu, kuzu kuzu yaşıyor. bu konuda gayet başarılı bir millet. enseye vur ekmeği al ağzından kimseden gık çıkmaz. sanırım en kötüsünü hak ediyor bu millet.

  Dunyanın en pahalı benzinini biz alıyoruz - haydaa

  Türkiye de birileri halkının dunyanın en pahalı benzinini alması için elinden geleni yapıyor bu kesin!

  İşte budur efendiler - Dead Solger

  Ortadoğu'ya yapılan emperyalist saldırıların faturası bizlere "kan, gözyaşı, masum insanların, kadınların, bebeklerin, çocukların" kanlarını ellerine, yüzlerine sürmenin yanısıra böyle bir faturası vardır arkadaşlar. Sonuç olarak bizlere hiçbir faydası ve yararı olmayan bu insanlık suçlarına neden ortak olup çanak tutuyoruz? Bizler manyak mıyız?